Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 ознак вагітності, про які знають не всі

9 ознак вагітності, про які знають не всі

Більшість симптомів того, що тобі пора бігти в аптеку за тестом на вагітність, а потім – до гінеколога (такі, як нудота, збільшення грудей, тяга до солоного і всілякі харчові примхи), широко відомі. Але ними перелік не обмежується. Якщо помітиш за собою щось із перерахованого нижче або все одразу – висока ймовірність, що тест покаже дві смужки.

 

1. У тебе міні-місячні. Вагітність не гарантує, що найближча менструація не станеться взагалі. Іноді ти думаєш, що «критичні дні» прийшли, а значить, вагітність не настала. Насправді ж це виділення, які трапляються на ранніх термінах. Різниця в тому, що виділень небагато, і за пару-трійку днів вони припиняються.

Чим така кровотеча обумовлена? Запліднена яйцеклітина через 5-10 днів прикріплюється до стінки матки, і при цьому «стикуванні» може виділятися трохи крові. Але це відбувається не з усіма вагітними, і не тільки вагітність може стати причиною мізерних виділень. Тому стеж за поєднанням симптомів.

2. Вертикальна лінія нижче пупка темніє. Ця смужка шкіри, що йде через живіт, називається «біла лінія», або linea alba. Гормони, характерні для раннього періоду вагітності, можуть викликати потемніння шкіри в цьому місці.

линия

3. Ареоли сосків протягом першого місяця вагітності також можуть потемніти. І збільшитися.

4. Темніють щоки. Це явище називають «маска вагітності», і викликано воно все тими ж гормональними змінами. Хоча зазвичай це відбувається на більш пізніх термінах, у деяких жінок цей симптом може проявитися досить рано. Після пологів колір шкіри зазвичай повертається до норми.

щеки

5. Спазми шийки матки. Спазми, як під час місячних, з’явилися, а самі місячні не прийшли? Ймовірно, пора попісяти на смужечку паперу.

6. Весь твій секс-драйв кудись подівся. У першому триместрі вагітності це часте явище. Хоча у зниження потягу може бути і безліч інших причин – наприклад, депресія.

7. Ти стала бачити все трохи розмитим. Цей побічний ефект досить рідкісний, і тим не менш деякі жінки помічали погіршення зору після настання вагітності.

в очках

8. Ти відчуваєш незрозумілий занепад сил. Під час вагітності жіночий організм проробляє колосальну роботу по створенню нового життя – нічого дивного, що ти стикаєшся не тільки з нападами звірячого апетиту, але і з відчуттям неймовірної втоми: вагітній потрібно багато сил.

9. А от вага перший час може ні крапельки не змінитися. Навіть навпаки: деякі перший час втрачають її через токсикоз і через те, що жирові запаси витрачаються для отримання енергії, необхідної для розвитку ембріона.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено