Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк надягти презерватив ротом?

Як надягти презерватив ротом?

Ти ще не забула про супертехніку «Грейпфрутовий мінет», якою можна підкорити будь-якого чоловіка? Тоді у нас є для тебе хороша новина: чиказька богиня сексу Енджел знову з нами! Поспішаємо представити тобі її новий майстер-клас –легкий і зрозумілий. Насолоджуйся!

Крок 1. Для такого експерименту краще обирати ароматизовані презервативи, благо, в спеціалізованих магазинах можна знайти майже будь-який смак – від карамельки і шоколаду до лісових ягід. Але якщо таких магазинів поблизу не виявилося, сміливо бери презервативи без сперміцидного масла – у них жахливо неприємний присмак.
презервативКрок 2. Щоб уникнути пошкодження презерватива, радимо відкривати його руками, а не зубами. Можливо, другий варіант більш ефектний для насолоди очей коханого, але точно менш ефективний. В іншому випадку, запасися парочкою запасних презервативів, нехай лежать під рукою.

Крок 3. Сподіваємося, крім десятка-другого презервативів, під рукою у тебе виявиться ще й лубрикант, який можна капнути всередину презерватива. Серйозно, краще це зробити: сухий презерватив на збудженому пенісі може викликати неприємні відчуття! А так все пройде як по маслу, навіть якщо у тебе не вийде з першого разу довести справу до кінця.

Крок 4. Переходимо до найвідповідальнішої частини! Встав презерватив в рот кінчиком всередину. Тобто резервуар, в якому скупчується чоловіча сперма, повинен бути спрямованим до твого горла.

5ed40078e4caed6eec2daba22f49f26c
Крок 5. Натисни на кінчик презерватива язиком, щоб випустити з нього повітря. До речі, про це написано в інструкції на упаковці, тому краще не нехтувати даним правилом. Після цього притисни презерватив до внутрішньої сторони зубів, щоб він не випав із рота.

Крок 6. Тепер візьми свою волю в кулак, а заодно захопи член коханого в свої руки, щоб тримати його рівно (а раптом він засміється?). Відсунь крайню плоть, оголюючи голівку.

Крок 7. Опускай голову і одягай презерватив на оголену голівку члена так, як зазвичай робиш глибокий мінет. А щоб розкачати презерватив на весь член, використовуй тільки свої губи! У цей момент ти можеш бути будь-якою: пристрасною або ніжною, покірною або домінуючою. Правило лише одне – не смійся! По-перше, під час сміху амплітуда коливань твоєї голови може виявитися небезпечною для чоловічої гідності. По-друге, зіб’єш весь настрій. Не забувай: заключний акорд може зіпсувати всю пісню.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено