Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧим порадувати коханого в ліжку?

Чим порадувати коханого в ліжку?

Що б сьогодні влаштувати такого, щоб порадувати в ліжку коханого і розважитися самій? Все геніальне просто. Іноді варто додати невелику родзинку, щоб стара страва не приїдалася і заграла новими відтінками смаку.

1. Ти можеш те ж, що він сам, плюс бонус. Встань у нього за спиною і пести його член так, як це робив би він сам. Але ти можеш більше: наприклад, цілувати його в спину і шепотіти на вушко непристойності.

2. Можеш подвоїти відчуття, під час орального сексу масажуючи йому сідниці. Циркуляція крові в області таза посилиться, та й погладжування цієї досить чутливої ​​зони саме по собі приємне.

3. Таємні знаки. Домовтеся, що ти без слів даси йому знати, що тобі подобається найбільше. Обхопи його палець і, коли він зробить щось, що тобі особливо приємно, стисни його.

2104. Дражни його, поки не заричить. Почни цілувати його груди і живіт, поступово опускаючись все нижче і нижче, а коли майже дійдеш до мети – посміхнися і повертайся тим же шляхом. Коли зробиш таке кілька разів і він вже буде готовий благати тебе рухатися далі – тільки тоді і продовжуй свій шлях униз.

5. Зроби все сама. Як побалувати і віддячити втомленому коханому, який весь день працював, або встановлював для тебе нову супер-пупер-плиту, або копав картоплю на дачі у твоєї бабусі, і тепер заслужив задоволення і відпочинок одночасно? Наїзниця навпаки – хороша поза, в якій йому абсолютно нічого не треба робити, і в якій йому відкривається цілком апетитне видовище. Сядь на нього лицем до ніг. Руками можеш впертися йому в стегна, щоб зберігати баланс або погладжувати його яєчка.

поза наездница6. Незвичайне «як зазвичай». Варто трохи змінити положення тіла в звичній позиції – і можна побачити небо в алмазах. Спробуй дуже-дуже високо задерти ноги в класичній місіонерській позиції – так, щоб його груди впиралися в задню поверхню твоїх стегон (варіанти: твої стопи впираються йому в груди; ти торкаєшся ногами стіни у себе за головою). Проникнення буде глибшим, відчуття – яскравішим, а кут – той самий, в якому точка G отримує своє сповна.

7. Захопи його з ліжка на підлогу. Це може бути здорово не тільки коли ліжко скрипить, а в сусідній кімнаті ночує рідня. Відчуття на твердій поверхні відрізняються від того, що ви обидва відчуваєте на м’якому матраці, так що це внесе різноманітність у ваші інтимні стосунки.

на полу8. Влаштуй переворот! У позі наїзниці повільно повертайся на 360 градусів – так, щоб ти виявлялася по черзі то обличчя, то боком, то спиною до нього. Все це – не виймаючи пеніс із себе, звичайно. І твої, і його відчуття будуть змінюватися – це просто непередаване задоволення.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено