Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк адаптувати дитину до дитячого садка?

Як адаптувати дитину до дитячого садка?

Новий навчальний рік тільки стартував, а значить, у тих, хто вперше зважився на відвідування дитячого садка, в самому розпалі адаптація. Що це за звір і як з ним впоратися – у наших коротких порадах.

Не все одразу

Дитячий садок – це абсолютно особливий етап життя дитини. Малюк потрапляє в нове приміщення, де незнайомі дорослі і діти, невідома їжа й чужі іграшки. Не варто відразу ж вимагати від нього повний комплекс самостійних дій.

Одягатися, їсти, спати в садку і розповідати про те, що відбулося за день, ваша дитина, без сумніву, буде, тільки дайте їй трохи часу і дійте поступово.

Conflict with mother and son
Від надмірного тиску і стресу малюк точно не звикне до всього швидше, а, навпаки, може захворіти і тим самим продовжити процес адаптації ще як мінімум на тиждень.

Спокій і тільки спокій

Найголовніший маркер довкілля та того, що відбувається у світі для будь-якої дитини, – це мама. Зрозуміло, що для вас, якщо ви вперше відаєте свого малюка до дитячого садка, це теж стрес, однак не варто ридати в роздягальні, прощаючись уранці з сином або донькою, від цього гірше буде не тільки вам, але і дитині.

сад 1

І не ходіть колами під вікнами садка, не тероризуйте виховательку дзвінками і SMS, будьте спокійні і щосили показуйте малюкові, що цьому місцю і цим людям ви повністю довіряєте. Тоді і дитина там буде почувати себе комфортно.

Соплі залишаються вдома

У період адаптації до дитячого саду навіть малюки з міцним імунітетом можуть почати хворіти. У цій ситуації лікарі справедливо рекомендують залишитися вдома при перших ознаках застуди, навіть якщо це просто соплі або кашель без температури.

Від таких неприємностей легко позбутися за кілька днів, а ось опинившись у дитячому колективі, на них можна поначіпляти стільки всього, що лікуватися доведеться не один тиждень. Мами знають: краще трохи посидіти вдома зі здоровою дитиною, ніж намагатися купірувати застуду, що розгулялася.

Как вылечить насморк у ребенка
Необхідно пам’ятати про те, що, коли дитина залишається вдома, незалежно від того, хворіє вона чи пропускає заняття з іншої причини, не варто дозволяти їй дивитися телевізор чи гратися на планшеті, а краще провести час разом, займаючись чимось корисним.

Схема «захворів – залишився вдома – дивлюся мультики» закріплюється дуже легко і згодом може попсувати батькам нерви. А ось нагадувати про те, як у садку весело і цікаво, можна частіше. Позитивний імідж ще нікому і ніколи не заважав.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено