Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 предметів гардеробу, які шкодять здоров’ю

7 предметів гардеробу, які шкодять здоров’ю

Деякі з цих речей небезпечні, але красиві, а деякі … Втім, мінімізувати їх використання варто, навіть якщо вони роблять тебе привабливою. Представляємо наш топ-7 шкідливих предметів гардеробу.

Високі підбори

Красиві і неміцні, високі підбори часто становлять небезпеку для здоров’я. Вони можуть стати причиною не тільки проблем із ногами (від прозових мозолів до проблем з суглобами), але і болів в спині і міжхребцевих гриж, мозолів. Зрозуміло, взуття на високих підборах носити можна, але не на шкоду здоров’ю – якщо в ньому ти відчуваєш себе дискомфортно, варто задуматися про пару на більш комфортному каблуці. А високі залишити для особливих випадків.

Плаский хід

Він не такий небезпечний, як підбори, але через відсутність вигину пласка підошва також може привести до болю в суглобах. Носити модні черевики в чоловічому стилі, звичайно, не забороняється, але варто чергувати їх з взуттям на невеликих або середніх підборах (кому як зручніше).

плоский
Важка сумка

Велика важка сумка, особливо якщо вона вішається на плече, псує поставу, підвищує втому, та й взагалі рідко додає привабливості образу. Якщо тобі необхідно носити багато паперів або, скажімо, комп’ютер для роботи або навчання, вибери стильний рюкзак. Ну або спробуй відмовитися від великої сумки на користь меншої.

Джинси-скінні

Так, у вузьких облягаючих джинсах можна продемонструвати всі принади фігури, але варто пам’ятати, що занадто вузькі моделі порушують кровообіг і можуть викликати хворобу судин. Якщо ти відчуваєш хоч якийсь дискомфорт, пожалій себе!

Стринги

Ще один жіночий ворог – сексуальні стринги. Мало того, що вони навряд чи вбережуть ніжну шкіру від холоду і тертя в холодну пору року, так ще й було доведено, що постійне носіння стрингів може викликати роздратування, поширення бактерій і розвиток різних жіночих захворювань. Носити їх, звичайно, можна, але не щодня.

Утягуюча білизна

Звичайно, якщо твоє вечірнє плаття, що облягає вимагає ідеальних контурів тіла, то така білизна може послужити відмінну службу. Але носити її кожен день – вкрай небезпечна ідея. Подбай про свої органи і циркуляцію крові, ти ж не хочеш зайвих проблем, правда?

утоягивающее
Дуже тугі колготки

Продовжуючи тему підбору правильної білизни, хочеться сказати і про колготки. Якщо ти відчуєш, що колготки тиснуть, обов’язково зміни їх. Перетягувати внутрішні органи ми нікому не рекомендуємо!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено