Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМодні речі, які не подобаються чоловікам

Модні речі, які не подобаються чоловікам

Якими б модними або зручними не були джинси з високою талією, балетки і oversize-толстовки, надягаючи їх, незайвим буде пам’ятати одне: все це насправді недолюблюють чоловіки. Втім, трьома позиціями «чорний лист» не обмежився – ми зібрали речі, які можна нерідко побачити на сторінках модних журналів, але твій бойфренд або шанувальник навряд чи їх оцінить.

Високі труси

Так, ми знаємо, що вони, крім іншого, коректують недоліки фігури. Але не варто використовувати цей аргумент, натрапивши на скептичний погляд коханого, який побачив тебе в подібній білизні. Високі труси краще надягати в той день, коли в планах не стоїть романтичне побачення. Навіть гіпотетично.

Кольорові колготки

Практика невблаганна: круто, стильно та молодіжно вони виглядають тільки на fashion-зйомках. У житті ж найчастіше виглядають або вульгарно, або інфантильно, або так, ніби ти є представницею якоїсь агресивною субкультури.

Хутряні жилети

Дивно, але хутряні жилети теж вкрай рідко викликають захоплення у представників чоловічої статі, а багато хто й зовсім не розуміє призначення цього предмета гардеробу. Об’ємний силует у поєднанні з відкритими руками навряд чи додасть тобі балів на побаченні.

zhaketyi

Джинси з високою талією

Напевно, було б правильніше написати одразу: ВСЕ з високою талією. Але спідниці, на відміну від штанів і джинсів, до «чорного списку» поки не потрапили.

Масивне взуття

Модні дизайнери просто обожнюють масивне взуття – з сезону в сезон продовжують створювати всі можливі варіації із застосуванням платформи, а також адаптують на жіночу аудиторію виражені чоловічі моделі. Однак не варто забувати, що переважна більшість тих, хто диктує тренди, – жінки і гомосексуалісти.

Джинсовий комбінезон

Викликає у чоловіків стійку асоціацію … Так, із сантехниками, садівниками та іншими майстрами. І мало хто хотів би бачити в цьому образі свою дівчину, якщо не брати до уваги рольові ігри.

kombynezon

Балетки

Чомусь прийнято вважати, що вони жіночні і навіть по-дівочому зворушливі. Однак чоловіки думають інакше: балетки зовсім не допомагають дівчині наблизитися до образу балерини, зате візуально витягують стопу.

Ретрокупальник

Історія приблизно така ж, як з високими трусами. До того ж, будемо чесними, ця модель личить тільки власницям форм у стилі культових pin-up-календарів. А, наприклад, худих дівчат ретрокупальник робить пласкими.

retrokupalnyk

Поясна сумка

У 2016 році рідкісний fashion-блогер не спробувала інтегрувати в свій стиль поясну сумку. Чоловіки ж впевнені, що органічно ця модель виглядає в двох випадках: на риболовлі і під час занять спортом. Але не на жіночій талії.

Oversize-речі

Толстовки, об’ємні сукні і безформні сорочки жіночу фігуру не підкреслюють, а значить, великого ентузіазму у кавалерів не викликають.

oversajz-veschy

Угги

Вони м’які, зручні і рятують від будь-яких морозів. Але (вже вибач!) нічого, крім здивування, у чоловіків не викликають. Виняток становлять хіба що ті представники чоловічої статі, які самі носять угги.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено