Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНезвичайні сумки, які вибирають зірки

Незвичайні сумки, які вибирають зірки

 Багато хто не приділяють достатньої уваги аксесуарам, а даремно: саме вони допомагають розставити акценти в образі. Правильно підібрана сумка прикрасить будь-який ансамбль, але набагато цікавіше вибрати оригінальну деталь – наприклад, клатч у вигляді кінокамери або банки згущеного молока.

Хто з зірок проявив фантазію у виборі аксесуарів – дивись в нашому огляді!

Справжня it-girl Олівія Палермо просто зобов’язана мати в своїй шафі багатий арсенал сумок на всі випадки життя, адже на кожному заході потрібно продемонструвати не тільки нове вбрання, але і бездоганне відчуття стилю. Вибір модниці впав на асиметричний вечірній аксесуар у вигляді каменю на магнітній застібці. Олена Водонаєва в своєму Instagram-акаунті поділилася фотографією з «інтелектуальним» клатчем-книгою.

palermo

vodonaeva

У свою чергу, Стефанія Малікова і Рената Литвинова вибрали аксесуари в стилі ретро: клатч першої виконаний у вигляді маленького лампового телевізора, а елегантна сумочка Литвинової з рубіновим зіркою нагадує нам про естетику радянських років.

malykova

hlyukoza

А Глюкоза, схоже, полюбляє солодощі, інакше чим ще пояснити зоряний вибір аксесуарів: клатч у вигляді ​​банки згущеного молока на ланцюжку від Peppi.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено