Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНайповніший список сучасних видів жіночого взуття. Всі види жіночого взуття: від босоніжок до тімберлендів (фото)

Найповніший список сучасних видів жіночого взуття. Всі види жіночого взуття: від  босоніжок до тімберлендів (фото)

Бетт Мідлер якось сказала: «Дайте дівчині правильне взуття — і вона завоює світ». Справді, взуття є однією з тих речей, з якими ми, жінки, можемо бути самими собою, перевтілюватись, зачаровувати, дивувати і завойовувати…

Очевидно, що взуття відображає наш стиль життя, наші погляди і є соціальним маркером для оточуючих. Взуття діє і як сексуальна приманка. Це практична необхідність, але іноді ми просто починаємо відчувати себе краще, взувши улюблені туфлі. Недарма Керрі Бредшоу, героїня серіалу «Секс у великому місті», сказала: «Непросто бути самотньою жінкою, тому іноді необхідні особливі туфлі, щоб йти по житті було трішки веселіше».

Історія взуття нараховує тисячі років. Та часи, коли воно виконувало лише захисну для ніг функцію давним-давно минули. Сьогодні взуття — це мистецтво. Мистецтво створення та мистецтво презентування як у щоденних так і найвишуканіших святкових нарядах. А для цього зараз існує неймовірна різноманітність фасонів, кольорів, типів та стилів. Отже, спробуємо розібратися у всьому розмаїтті сучасної взуттєвої моди.

клікніть по фото, щоб дізнатись про модель детальніше

Сподіваємося цей список видів жіночого взуття став вам у нагоді :-)


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено