Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНаймодніші сережки цього літа

Наймодніші сережки цього літа

Усе тече, все змінюється – ось і сережки перестали бути статусною ювелірною прикрасою, тепер це просто модний аксесуар, який здатен змінити образ без зайвих витрат. Кафи, шандельєри, конго – прекрасні приклади того, що сережки не повинні бути непомітними. Зараз діє правило «чим більше, тим краще», тому ця прикраса повинна бути масивною і великою. Найбільший інтерес представляють моделі, прикрашені камінням (причому зовсім не дорогоцінним!) або обіграють різні мотиви – на тему флори чи фауни, наприклад.

Які сережки повинні оселитися у вашій скриньці цього літа? Про це читайте в нашому огляді.

Великі сережки

Масивні сережки з різнокольоровими каменями – тренд сезону. Багато ювелірних марок пропонують розкішні прикраси. Правда, камені в таких прикрас не дорогоцінні, а напівкоштовні або штучні. Завдяки такому рішенню їх може собі дозволити будь-яка дівчина, а виглядати вони будуть практично як справжні. Ще одна тенденція сезону – великі кліпси в дусі 80-х років минулого століття.
крупные

Довгі сережки

Дизайнери і ювеліри виявляють неабияку винахідливість. Довгі сережки, які практично доходять для плечей – ще одна модна новинка сезону. Мода на сережки з пір’я пройшла, зараз актуальні моделі з численними ланцюжками, розсипом каменів або у вигляді бахроми і кистей, наприклад, з бісеру. Якщо ви обрали такі сережки, то зачіску краще зробити високу, щоб і сережки прикрасу, і підкреслити красу шиї.

Модний привіт із 1960-х – сережки у формі кулі, такі ж були у Твіггі. Подібна прикраса ідеально підійде власницям короткої стрижки. Звернути увагу варто на моделі кольору металік, які відсилають до футуризму – одного з джерел натхнення моди цього сезону.

длинные

Модна порада: сережки можуть мати підвіску не тільки у вигляді кулі, алей з різними декоративними фігурами, наприклад, у вигляді ангелів, замку або квітів.

Любов до готики

Віддаючи данину готиці і гранжу, дизайнери та ювеліри пропонують звернути увагу на сережки-кафи. Хіт сезону – подвійні кафи, верхня частина таких сережок закріплена на вушній раковині, а нижня втягується в вухо. Між собою обидві частини прикраси з’єднані одним або декількома ланцюжками. До речі, кафи можна прикріпити на вухо, навіть якщо воно не проколоте, що є додатковим плюсом.
к готике

Ще один тренд сезону – сережки у формі шипів. Незважаючи на свій войовничий вигляд, вони виглядають по-дівочому мило завдяки інкрустації камінням або кристалами.

Різні сережки у вухах

У тренді – поєднання непоєднуваного. Це модне правило поширюється і на прикраси. Зараз можна носити сережки різні як за розміром, так і по дизайну. Наприклад, в одному вусі у вас може бути сережка до плечей, а в другому лише невеликий гвоздик. Тут ваша фантазія не обмежується.
разыне

Одна сережка

Голлівудський тренд – носити лише одну сережку – нарешті дійшов і до нас. Беремо приклади з Мілли Йовович, Анджеліни Джолі і вирушаємо на пошуки ідеальної сережки.

одна

Цікаво виглядають моделі в формі зірок, шипів, рогу достатку.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено