Підписуйтесь на оновлення у FB або VKБ’юті-тренд: не справжній пірсинг

Б’юті-тренд: не справжній пірсинг

Хто не мріяв в підлітковому віці про те, щоб зробити собі пірсинг? Але більшістьі з нас так на це і не зважилися, і бажання залишилося нереалізованим. Якщо думки про те, щоб прикрасити своє обличчя парою додаткових сережок вас так і не відпустили, але ви не можете зважитися на пірсинг, вихід є.

Так, тепер для того, щоб стати володаркою сережки в носі, зовсім не обов’язково тремтячи від страху сидіти в кріслі і готуватися до болючої процедури – досить купити спеціальні прикраси. Найбільш популярна зараз – сережка для носа, яка може виглядати як просте кільце, так і як повноцінна ювелірна прикраса з безліччю елементів. На її кінцях закріплені спеціальні округлі елементи для захисту внутрішньої поверхні носа від пошкоджень.

Серед прихильниць фейковий пірсингу – Ріанна, Леді Гага, FKA Twigs та багато інших. До речі, не варто думати, що така прикраса підійде тільки для неформальних заходів. Джессіка Біл, наприклад, сміливо виходить із сережкою в носі і на червону доріжку.

пирсинг

Ще один варіант не справжнього пірсингу – сережка на губі, яка також являє собою не цільне кільце. В даному випадку прикраси більш лаконічні, оскільки носити на губах щось важке незручно.

пирсинг 1

І найпростіший спосіб фейкового пірсингу – кристалик або невеликий камінчик, прикріплений спеціальним клеєм або над верхньою губою або, навпаки, в ямочці під нижньою – на ваш смак.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено