Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧерговий б’юті-тренд: контурування тіла

Черговий б’юті-тренд: контурування тіла

Те, що за допомогою косметичних засобів можна намалювати собі нове обличчя (зробити вилиці більш гострими, а носик тонким), знають вже навіть діти. Але навіщо обмежуватися тільки обличчям? Все частіше в Інтернеті можна наштовхнутися на пізнавальні відеоролики, в яких дівчата в буквальному сенсі малюють собі тіло мрії: пара помахів пензликом – ви вже стали володаркою накачаного пресу, великих грудей і округлої попи (тільки візуально, звичайно ж).

Принцип контурування тіла такий же, як у контурування обличчя – за допомогою висвітлення і затемнення певних ділянок, тілу надається додатковий об’єм і рельєф. Так, наприклад, якщо ви хочете підкреслити ключиці, то обведіть їх темною тональною основою зверху і знизу, по центру нанесіть світліший тон і гарненько все розтушуйте.

Із пресом доведеться повозитися трохи більше – в даному випадку необхідно промальовувати жадані кубики і дуже добре розтушувати косметику, інакше будь-який перехожий зрозуміє, що ваша краса зовсім не результат наполегливої ​​роботи в спортзалі.

За допомогою контурування також можна візуально збільшити груди і сідниці, а шию зробити більш вузькою. І навіть ваші стопи завдяки цьому б’юті-тренду можуть візуально стати витонченішими.

Якщо ви теж зважитеся на такий експеримент, то краще обирати тональні засоби кремових текстур, які легко розтушовуються і дозволяють регулювати інтенсивність нанесення.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено