Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМодні тенденції зачісок у цьому сезоні

Модні тенденції зачісок у цьому сезоні

Усе про модні тенденції розповів стиліст компанії Goldwell Сергій Столяров.

Одна з головних тенденцій звучить як disrupt, тобто зруйнувати, – зазначає Сергій. – Це означає, що стилістам і перукарям при створенні модної зачіски пропонується руйнувати – звичне розуміння кольору, форми, текстури волосся. Створювати непоєднувані кольори, тобто коли на натуральній основі присутні яскраві, соковиті відтінки.

Розбивати класичну форму незведеному довжиною, а круглу форму – параболічною. І ще ми руйнуємо текстуру, поєднуючи, наприклад, блискучу поверхню волосся з матовою. Все це створює якийсь епатаж, емоційність у поєднанні з деструктивністю.

Незведені зони

При такому підході волосся поділяються на окремі зони і стрижуть незалежно один від одного. Це креативна стрижка-трансформер: у залежності від проділу вона може змінювати форму.

Поголена скроня

Раніше поголену скроню або потилицю у жінки асоціювався з її приналежністю до якоїсь субкультури, але зараз часи змінилися. Сучасні тенденції дозволяють абсолютно будь-якій жінці переосмислити свій стиль. Поголена скроню створює досить зухвалий і ефектний стиль. При необхідності скроню можна заховати, змінивши проділ.
мисок

Замість кола – парабола

Параболічні лінії в стрижках – це як раз до розмови про руйнування звичних форм. Круглі класичні стрижки, як каре, треба розбивати параболічними лініями чубків або обкантовок на потилиці.

Асиметрія

Яскравий приклад – асиметричний чубчик. Якщо зробити його на косий проділ, то він скоректує занадто круглий або квадратний овал обличчя. Чубчик можна носити як із довгим, так і з коротким волоссям. Асиметрія підійде тим жінкам, які хочуть змін, але не бажають кардинально міняти довжину волосся. Це може бути каскад, що повернувся з 90-х. У 2016-му модно носити каскад, який обрамляє всю довжину волосся, а не просто бічні пасма.

ассиметрия

Ще одним прикладом асиметрії є градуйована стрижка, яка може включати в себе кілька рівнів довжини волосся. Такий варіант робить волосся дуже об’ємними і може підкреслити кінчики. Обираючи асиметричне каре, потрібно врахувати головну умову – ідеально пряме волосся. Тоді стрижка буде виглядати дійсно стильно.

Багатобарвність

Яскраві різнокольорові пасма неймовірно актуальні в цьому сезоні. Якщо ви не любителька експериментів, то можна обійтися природними відтінками, які підходять до кольору вашого волосся.

многоцветие

І все-таки не бійтеся в цьому сезоні грати з більш насиченими кольорами!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено