Підписуйтесь на оновлення у FB або VKБ’юті-тренд: напівпучок

Б’юті-тренд: напівпучок

Кумедний і нехитрий напівпучок твердо зайняв своє місце серед зачісок-фаворитів зірок ще минулої зими. Серед тих, хто засвітився з модним укладанням, – Джіджі Хадід, Кім Кардаш’ян, Селена Гомес, Діана Крюгер і багато інших знаменитостей. Отож, якщо хочете бути в тренді – навчіться його робити.

Варіантів напівпучка існує безліч – можна робити його на самій верхівці, на потилиці або ж, навпаки, нижче. Напівпучок може бути як об’ємним і скуйовдженим, так і маленьким і акуратним – у загальному, на що у вас вистачить фантазії і спритності рук.

Як зробити цю зачіску? Тут все дуже просто: зберіть верхні, бічні (або і ті, і інші) пасма разом у хвостик і зафіксуйте його гумкою (якщо хочете створити більш об’ємну зачіску – беріть і товстішу гумку) на необхідній вам висоті, потім оберніть хвіст навколо основи і зафіксуйте шпильками і шпильками-невидимками.

полупучок

полупучоук 1
Ще один варіант, який навіть простіший попереднього: знову ж зберіть пасма на необхідній висоті, але, фіксуючи їх, протягніть в останній раз волосся через гумку не до кінця, залишивши невелику петлю, а потім оберніть хвіст навколо основи.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено