Підписуйтесь на оновлення у FB або VKБ’юті-тренд: коси і плетіння

Б’юті-тренд: коси і плетіння

Коси новим трендом, звичайно, не назвеш. Вже не перший сезон зачіски зі всілякими плетіннями займають своє місце на б’юті-п’єдесталі. І якщо ви до сих пір не навчилися плести собі хоча б елементарну французьку косу – терміново вмикайте відеоуроки на YouTube і заповнюйте цю прогалину.

Якщо ж елементарні плетіння ви вже освоїли, то настав час підвищити свою кваліфікацію. Образи моделей на минулих Тижнях моди показують, що коси в новому сезоні набувають найрізноманітніших форм. Можете заплести не дві, а чотири і більше коси, починаючи з потилиці, і з’єднати їх гумкою на кінцях.

Якщо носите волосся розпущеним – заплетіть кілька тонких кісок, які будуть серед ваших пасом. Ще один варіант – перекиньте основну масу волосся на одну сторону, а на іншій заплетіть тонкі косички, що йдуть уздовж голови.

плетение

Якщо ж ви вважаєте, що плетіння кіс і створення хитромудрих зачісок з ними – завдання для вас занадто складне і, до того ж, займає багато часу, а бути в тренді хочеться, то рекомендуємо навчитися робити собі джгут (з цим вже точно будь-яка дівчина впорається). Для того, щоб створити собі таку зачіску, спочатку добре розчешіть волосся, а потім зав’яжіть високий і тугий хвіст. Розділіть волосся в хвості на два пасма і скрутіть кожну з них в джгут (в одному напрямку і не дуже туго), а потім переплетіть між собою отримані два джгута в спіраль (знову ж таки, не дуже тугу). Закріпіть волосся на кінці тонкою гумкою.

джуг

 

Починаючи робити собі актуальну зачіску з косами, також не забудьте, що під рукою обов’язково повинні бути шпильки-невидимки. Гумки краще використовувати тонкі – занадто велика і неакуратна гумка може надати образу неохайність. Фіксуємо коси, як і практично будь-яку іншу зачіску, спреєм для волосся.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено