Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМодні принти весни-літа-2016

Модні принти весни-літа-2016

Майбутній весняно-літній сезон 2016 року – це буйство абсолютно різноманітних тенденцій, що поєднуються з лаконічністю і практичністю і ніжною, таємничою романтичністю. Це і яскраві, помітні силуети, котрі одразу звертають на себе увагу, і легкі, хвилясті, часом напівпрозорі тканини, що незмінно притягають погляд, і квіткові принти.

Стиліст Анастасія Данилова розповіла, які принти користуватимуться популярністю в новому сезоні. Беремо на замітку!

Квіти

Квіткові мотиви – одна з домінуючих тенденцій сезону. Квітковий принт входить до списку трендів кілька сезонів поспіль. Взуття, сумки, аксесуари з квітковими принтами стають реальними об’єктами бажання.

У сезоні весна-літо 2016 актуальні і абстрактні, і реалістичні мотиви. Причому квіти можуть бути не тільки у вигляді принта, але і у вигляді об’ємного декорує елемента на одязі, наприклад, вишивки або аплікації.

Реалістичні квіткові принти дуже актуальні навесні і присутні практично у всіх колекціях модних марок. Це можуть бути і ніжні ромашки, і жовті лютики, які своїм виглядом дарують нам весняний настрій. Невеликі квіткові бутони на зеленому тлі як би втілюють нашу красу і ніжність.

реалистичные цветочные

Якщо реалістичні квіткові принти асоціюються здебільшого з ніжністю, то абстрактні – більш інтригуючі й агресивні. Стиль таких речей найчастіше химерно жіночний, з елементами шику. Фоном для абстрактно-квіткових принтів, як правило, є монохромні відтінки чорного або сірого кольорів.

Клітинка

Не здає своїх модних позицій і клітинка – виші, тартан, мадрас – різних розмірів і інтерпретацій. Клітинка може бути як контрастною, так і в більш м’якому виконанні, з тонкою і плавною зміною кольору. Тренд сезону – кольорова клітинка, коли в принті використовується одразу кілька яскравих відтінків.

клетка

Смужка

Щорічно морська тема з традиційною для неї смужкою повертається до нас. Біло-синя морська смужка вже давно вважається класикою, а тільник – елементом базового гардеробу. Однак цього року в морську тематику вплітаються інші принти, наприклад, горох, зображення морських зірок, якорів, черепашок.

Класична смужка також популярна. Вона може бути вертикальною і діагональною, двокольоровою або різнобарвною, в класичній чорно-білій кгамі або з вкрапленнями рожевого, синього, лаймового відтінків.
классическая полоска

Арт-настрій

Синтез моди і мистецтва одна з головних тенденцій сезону. Малюнки, ніби запозичені у полотен художників, по-новому інтерпретуються в принтах. Залежно від вибору тканини – шовк, бавовна, шерсть – кожен мотив виглядає ново і незвично. Наприклад, імпресіоністичні мотиви відмінно поєднуються з асиметричним декольте, розрізами, вони ідеальні на мінімалістичних сукнях, брюках, спідницях.

Актуальними будуть принти з оптичними ілюзіями, що нагадують чарівний калейдоскоп. Це можуть бути як контрастні чорно-білі орнаменти, так і концептуальні різнокольорові візерунки.

с оптическими иллюзиями

Ще один хіт сезону – використання принтів у вигляді крапель фарби, нанесеної у випадковому порядку і хаотичним чином, недбалими штрихами.

капель краски

Дизайнери також беруть на озброєння незвичайний прийом – використання географічних і астрологічних принтів. Наприклад, може застосовуватися малюнок у вигляді карти або пам’яток, а також зірки або зображення зоряного неба.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено