Підписуйтесь на оновлення у FB або VKП’ять грубих помилок при виборі джинсів

П’ять грубих помилок при виборі джинсів

Розповідаємо, які помилки не можна здійснювати при покупці своєї ідеальної пари джинсів!

Склад тканини

Приміряєш джинси, вони відмінно сидять, красиво підкреслюють вигини тіла, ти радісна (знайшла ідеальну пару) біжиш на касу, купуєш, а через кілька днів вони розношуються і починають звисати в непотрібних місцях. Знайома ситуація?

Фатальна помилка – не подивитися склад на ярличку. Найголовніший елемент, на який варто звернути увагу в даному випадку, – Elastanе (еластан, також відомий як Spandex або Lycra). Якщо він є в складі (навіть 1%, зазвичай він присутній максимум до 4%), то варто навмисно вибрати більш облягаючі джинси, на пів-розміру менше – вони гарантовано розносяться через кілька днів.

Силует

Бойфренди або джинси-skinny, а може, класичні прямі або все-таки кльош. При виборі моделі важливо не тільки дотримуватися трендів, а й враховувати особливості фігури. Наприклад, бойфренди обтяжують нижню частину тіла. Їх не варто носити, якщо хочеш візуально за допомогою одягу позбутися зайвих кілограмів.

Посадка

Посадка (рівень ременя по відношенню до стегон) існує трьох видів: низька (на стегнах), середня (трохи нижче пупка) і висока (на талії). І тут знову не можна ігнорувати особливості своєї фігури. Якщо хочеш приховати животик і підкреслити лінію талії, то вибери високу посадку.

джинсиРозмір

У джинсів своя розмірна сітка. На ярлику зазначені дві цифри. Перша позначає обхват талії і стегон, тобто фактичний розмір, а друга – довжину штанини по внутрішньому шву (по ній можна визначити, на який зріст джинси).

Довжина

Обов’язково зверни увагу на довжину: походи в джинсах, присядь, а потім встань. Якщо вони піднімаються занадто високо і після того, як ти встаєш, тобі доводиться кожен раз їх спускати вниз, то вони короткі.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено