Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСтрижки для прямокутного обличчя, які прикрашають

Стрижки для прямокутного обличчя, які прикрашають

Володарками такого типу обличчя є багато знаменитостей, наприклад, Анджеліна Джолі і Сара Джесіка Паркер. Які стрижки підійдуть найкраще? Ми підібрали кілька варіантів.

Перш ніж обрати стрижку, потрібно точно переконатися, що у тебе прямокутна форма обличчя. Як правило, це подовжена форма з високим чолом і чітко окресленим широким підборіддям. Відстань між вилицями і скронями практично однакова. Зачіски для цього типу обличчя покликані підкоригувати пропорції, врівноважити важкувате підборіддя і високий лоб.

Довгі стрижки для прямокутного обличчя

Взагалі ідеальна довжина для цього типу – середня або коротка. Але з довгим волоссям теж можна попрацювати. Віддай перевагу зачіскам із чубчиком, прямим до брів або подовженим, укладеним на бік. Намагайся уникати укладань із рівним проділом посередині, начосом і гладкого кінського хвоста.

длинные

Кращим варіантом стане градуйована стрижка з об’ємним або легким чубчиком. Волосся не повинно бути прямим: чим більше об’єму з боків, тим краще. Крім того, тобі підійде хвилясте волосся, зокрема укладання з великими кучерями.

Стрижка середньої довжини

Класичне або подовжене каре дозволить врівноважити підборіддя і пом’якшити риси в цілому. Тобі потрібно якомога більше об’єму, тому попроси майстра зробити каскадну жіночу стрижку для прямокутного обличчя. Не забудь також і про чубчик, тим більше що каре з чубчиком – одна з найбільш модних зачісок сезону.

средней

Ще один інструмент, яким обов’язково варто користуватися для створення об’єму, це фарбування з відблисками, наприклад, шатуш або каліфорнійське мелірування.

Короткі стрижки для прямокутного обличчя

Для прямого волосся ідеально підійде «боб», особливо подовжений спереду. Така модна багатошарова стрижка для прямокутного обличчя пом’якшить вилиці і врівноважить риси, дозволить відвернути увагу від широкого підборіддя і створити правильний об’єм.

короткие

Не варто експериментувати з дуже короткими варіантами, які повністю відкривають обличчя, такими як піксі. Асиметрія і довгий чубчик – твоє все!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено