Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКольоровий контраст: 3 правила використання в одязі

Кольоровий контраст: 3 правила використання в одязі

Ви коли-небудь стикалися з тим, що, одягнувши нову сукню, пальто або блузку модного відтінку сезону, чули від оточуючих, що у вас нездоровий колір обличчя? Виявляється, враження про образ може бути посилене або ослаблене в залежності від використання різних кольорів. Як це відбувається, читайте в нашому огляді.

 

Правило трьох кольорів

Стилісти стверджують, що в образі повинно бути не більше трьох кольорів в таких пропорціях: 70% – основний колір, 20% – додатковий колір і 10% – акцент. Колір акценту повинен бути найяскравішим.

Червоний, синій, жовтий – основні кольори палітри. Якщо вони використовуються разом, то утворюють один із одним найсильніший контраст і викликають відчуття радості, повноти життя, яскравості, гармонії. Такий контраст часто використовується в стилі препп і в спорті. Придивіться до рекламних кампаній Lacoste, практично всі вони виконані в цій кольоровій гамі.

правило трех

На особливу увагу заслуговує кольоровий акцент. Чим менше площа, яку займає яскравий кольоровий елемент, тим більше він привертає увагу. Створюється образ неординарної особистості, яка вміє підкреслювати свої достоїнства і виділятися з натовпу. За рахунок цього контрасту можна привернути увагу до красивої частини тіла. Як правило, це стосується аксесуарів – капелюшка, ременів, шарфів, сумочки, туфель і рукавичок. Контрастні деталі часто використовуються в принтах, вишивці, аплікаціях, декоративних деталях крою.

Як поєднувати темні і світлі кольори

В одязі контраст темних і світлих відтінків дозволяє візуально коректувати недоліки фігури, змінюючи пропорції. Наприклад, надівши плаття з чорними вставками з боків, ви візуально звузите талію. Найсильніше це видно на поєднанні чорного і білого.

Якщо у вас не дуже яскрава зовнішність, то замість класичних поєднань чорного і білого краще обрати слонову кістку, кремовий, лляний і димчастий білий в поєднанні з темно-сірим, темно-синім, темно-коричневим.

сочатеть цвета

Із яскравими кольорами експериментувати ще цікавіше. Наприклад, жовтий з фіолетовим контрастують найсильніше, найслабше – червоний з зеленим.

Контраст між насиченими кольорами і розмитими, приглушеними, пастельними дозволяє створити красиву кольорову комбінацію. Не бійтеся поєднувати яскраві відтінки з нейтральними і приглушеними. Завдяки особливостям сприйняття кольорів бляклі тони в таких композиціях здаються більш глибокими, вібруючими.
насищенные цвета

Чи можна поєднувати холодні і теплі відтінки 

Червоні і жовті кольори відносяться до теплих, сині та зелені – до холодних. Однак у будь-якого кольору є різні відтінки, різної кольорової  «температури». Наприклад, контраст холодного і теплого зустрічається в зовнішності, тому при його використанні в одязі враховується колір волосся, шкіри та очей. Якщо у вашій зовнішності вже є контраст теплого і холодного, то використання його в одязі одразу виділить і волосся, і колір шкіри і очей, тобто повторить і підкреслить цей контраст. Володарка яскравої зовнішності, одягнувшись в кольори, близькі до свого кольору шкіри і волосся, зможе зробити акцент на очах.
холодные оттенки

При виборі контрастних кольорів в одязі необхідно враховувати теплоту і насиченість додаткового кольору, наприклад, пастельний з пастельним. Поєднання яскравих додаткових відтінків не так часто використовується в повсякденному житті, оскільки створює враження загострення пристрастей, а в такому стані важко перебувати довго.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено