Підписуйтесь на оновлення у FB або VK11 жіночих «штучок», які не перестають дивувати наших чоловіків

11 жіночих «штучок», які не перестають дивувати наших чоловіків

Картина, яка так веселить наших чоловіків, має дуже просте пояснення: так зручніше.

1. ДУЖЕ ДОВГІ НІГТІ.
Вони сміються над нашими істериками з приводу зламаного нігтя, вирощеного такими трудами і доведеного до досконалості, але при цьому таємно захоплюються.

2. ВИЩИПУВАННЯ БРІВ.
Саме цю процедуру 68% молодих людей вважають найжахливішою з тих, які доводиться терпіти дівчині. Причина нетерпимості сильної половини людства до гострого точкового болю в тому, що чоловічі больові рецептори різкіше передають дрібні роздратування, ніж великі удари.

3. БЕЗДОННІ СУМОЧКИ.
Навіть у самій крихітній сумочці поміщаються мобільник, ключі, гаманець, помада, гребінець, дзеркало, журнал, малюнок і запасні колготки. Коли дівчина спритним рухом фокусника витрушує з рідікюля 15х20 сантиметрів гору речей і дрібничок розміром вдвічі більше сумки, це змушує хлопців серйозно задуматися про наші магічні здібності!

4. ЧОМУ МИ ВІДКРИВАЄМО РОТ, КОЛИ ФАРБУЄМО ОЧІ.
Це питання залишається загадкою для 78% хлопців. І тільки 22% впевнено відповіли: “Тому, що так краще розплющити очі”. Картина, яка так веселить наших чоловіків, має дуже просте пояснення: так зручніше. Коли відкривається рот, шкіра натягується, і очей стає ширше.

5. РОЗМІРИ НАШИХ ВАЛІЗ.
“Мам, я на три дні до Пашки на дачу!”-кричиш ти з коридору, намагаючись пропхати 30 кілограмову валізу у двері. Якщо хлопці, збираючи сумки, намагаються взяти якомога менше, скорочуючи джентльменський набір до норми аскета, то ми, дівчата, навпаки, беремо все і відразу.

6. ЯК МИ НОСИМО КОЛГОТКИ У 15-ГРАДУСНИЙ МОРОЗ.
Хлопці, незважаючи на підвищену волосатість ніг, стукають зубами вже при -5, а ми відважно виблискують колінами навіть у найлютішу заметіль. Насправді, розгулювати в колготках по морозу не тільки сміливо, але і вельми небезпечно для здоров’я. Так що, не варто шокувати публіку, демонструючи своє вічно гаряче серце, занадто часто.

7. ПОСТІЙНЕ НЕВДОВОЛЕННЯ СВОЄЮ ЗОВНІШНІСТЮ.
63% хлопців не тільки не розуміють цього – подібна поведінка їх страшно дратує.

8. СВОЄРІДНЕ МИСЛЕННЯ.
Предмет вічних чоловічих жартів і глузувань. Нелогічність і необгрунтованість жіночих вчинків йде не від відсутності логіки, як упевнені хлопці, а від зовсім іншого типу мислення. Наші думки багато в чому залежать від наших почуттів та емоцій. Давно відомо, що у жінок набагато сильніше розвинена інтуїція, в той час як чоловіки володіють раціональним і тверезим розумом.

9. КАБЛУК.
Класична відміннысть хлопців від дівчат. Незважаючи на роки, каблуки не перестали бути предметом здивування молодих людей. Багато хто з них здатні постояти, а деякі навіть ледве-ледве пересуватися на 8 сантіметрових шпильках, але літати по ескалаторах, обганяти викладачів в коридорах і спритно маневрувати в переходах метро так віртуозно, як роблять це дівчата, не зможе ні один.

10. ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ НОВА РІЧ ЗА МІСЯЦЬ.
Нехай вона ні до чого не підходить. Нехай вона коштує всю зарплату і винна в тому, що ти влізла в борги. Але вона прекрасна. Найкраща. Такий більше немає ні в кого!

11. ЯК МОЖНА ВИТЯГТИ БЮСТГАЛЬТЕР ЧЕРЕЗ РУКАВ?!
Це – святе.

Funny_wallpapers_Creative_Wallpaper_Girls_Room_013439_


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 4Написати свій коментар
  1. Не роздратування, а подразнення.

    • Подразнення – це висипання на шкірі, а роздратування – це почуття невдоволенності.

  2. Странно, почему я – женщина и не имею/не делаю ничего из вышеперечисленного?

  3. про брови и логику это все такое, а вот вытащить лифчик с рукава эт да – маг и волшебница))))

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено