Підписуйтесь на оновлення у FB або VKАвангард – стиль на грані моди, для найсміливіших дам!

Авангард – стиль на грані моди, для найсміливіших дам!

Пам’ятайте Надю з кінофільму «Найчарівніша і найпривабливіша»? Приміряючи вбрання від Кардена, вона так і не змогла його придбати зі словами «це все не для мене!» (Хоча, як ви пам’ятаєте, Надя таки одягла сукню від Кардена, в міру того, як розгортався сюжет фільму).

Приблизно таку ж реакцію у багатьох викликає стиль авангард, з його незвичайною геометрією і сміливими кольорами. Але я зовсім не маю на меті агітувати вас за який-небудь конкретний стиль, просто, на мою думку, є корисним для жінки розбиратися в різноманітних стилях одягу. У цьому є щось дуже жіноче і творче.

Отже, сьогодні мова піде про один з найсміливіших і яскравих стилів одягу – авангардний.

image00725

image00520

Трохи історії

Сам термін авангард (від французького слова avant-garde – передовий загін) – це слово з військової тематики, яке означає частину війська у лінії фронту, яка покликана усувати ворожу лінію захисту. Спочатку поняття авангард з’явилося в архітектурі та культурі, а в моду він прийшов пізніше, на початку XX століття. Зародився авангардний стиль одягу в Японії, в 1920-х роках, ставши своєрідним поглядом японців на європейський одяг.

image00145

image00921

П’єр Карден
При цьому офіційним вступом авангардного стилю на модний олімп вважається 1960, коли французький модельєр П’єр Карден представив світу свою колекцію в стилі авангард. Саме Карден вважається основоположником даного сміливого стилю. Він приурочив свою колекцію в космічному авангардному стилі до запуску першого в історії людства штучного супутника Землі.

image01019

image01221

З тих пір багато прозвали Кардена жартівником з модою і гуру геометрії.

image01421

image01621

image01318

Вже після французького метра з авангардом грали багато модельєрів: Вів’єн Вествуд, Рей Кавакубо (Rei Kawakubo), Гарет П’ю (Gareth Pugh), Кензо Kenzo) та інші.

Головні особливості авангардного стилю

Багато хто називає авангард сумішшю новаторства і екзотичності.

Pierre Cardin

image05017

Авангардний стиль – це гротеск. У ньому є щось сатиричне і драматичне. Фантазія і реальність вигадливо переплітаються між собою в одязі цього стилю. Все в авангарді перебільшено, і все на грані.

image04217

Ось що відрізняє авангард від багатьох інших стилів:

image03819

image03720

* Нестандартний силует
* Асиметрія
* Геометрія
* Гра форм
* Яскраві кольори
* Помітні аксесуари
* Сміливі колірні поєднання, контрастність
* Поєднання різних стильових течій
* Незвичайні тканини, складні фактури

image0838

image0815

image0778

image0763

Три напрями авангардного стилю

У авангарду є кілька варіантів втілення ідей в одязі:

1. Концептуалізм – класична версія стилю авангард. Концептуалізм – це найбільш радикальний вид стилю. Це одяг не для повсякденності, а для самовираження дизайнера, який за допомогою одягу втілює якусь свою концепцію / ідею.

image01820

Зазвичай такий одяг, крім як на подіумі, більше ніде не зустрінеш. Крім тканини, такий одяг може бути виготовлена ​​з матеріалів типу целофану, пластику, обручів, паперу.

2. Деконструктівізм (у перекладі з англ. руйнування) – особливий напрямок авангарду, яке немов зневажає (руйнує) закони стилю і смаку, які формувалися століттями.

image02622

image02418

image02221

image02023

Деконструктівізм можна назвати ще грою дизайнерів в асоціації.

3. Мінімалізм – найбільш стриманий напрямок авангардного стилю. Його відрізняє однотонність, прості форми і матеріали, прямі лінії. У мінімалізмі використовується мінімум деталей і малюнків.

image03219

image03019


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено