Підписуйтесь на оновлення у FB або VKФарбування волосся в домашніх умовах: що потрібно знати

Фарбування волосся в домашніх умовах: що потрібно знати

Для того, щоб ідеально пофарбувати волосся, не обов’язково іти в перукарню. Однак фарбування в домашніх умовах має свої особливості, і про них необхідно пам’ятати.
 

Вибір фарби

Багато хто схильний вважати, що різниці між професійною фарбою і звичайною немає. Однак можна сміливо сказати, що від професійних фарб волосся отримує менше шкоди. Справа в тому, що професійні фарби для волосся можна розбавити перекисом водню від 1,9% до 9%. У звичайній фарбі склад розрахований на середньостатистичного покупця і має високий вміст перекису (9-12%), що, безумовно, завдає значної шкоди волоссю.

Професійні фарби для волосся мають цілий ряд переваг:

* Вони індивідуалізовані.
* Не містять важких металів.
* Мають менш виражений, ніж побутові фарби, запах.
* Не палять волосся.

Звичайно, якщо волосся сильне і густе від природи, то різницю між цими видами фарб важко помітити. Однак для тонкого волосся фарбування звичайною фарбою може стати катастрофою, що ламає, палить і псує волосся.

27_01_2011_17f4ef3762ac0626333d1230d17e736a

Від поганої фарби волосся може стати «солом’яним», тому засіб потрібно вибирати ретельно. А також користуватися зміцнюючими засобами після процедури.

Колір волосся

Для успішного фарбування вдома важливо враховувати правила підбору фарб для волосся різних кольорів.

Світловолосі

Для світловолосих жінок при фарбуванні проблем майже не виникає. Колір “лягає” прекрасно, і з високим ступенем ймовірності буде виглядати, як на картинці.

Темноволосі

А от у темноволосих проблем буде більше. Особливо, якщо потрібно змінити колір на світліший. Для цього волосся необхідно спочатку висвітлити, а потім вже фарбувати основною фарбою. Причому накладати світлу фарбу потрібно у великих кількостях. У результаті волосся не буде віддавати жовтим.

2244

Помилки, які не варто повторювати

* Фарбу слід відразу ж перевірити на наявність алергенів, мазнувши трохи на шкіру.
* При фарбуванні потрібно обов’язково мати рукавички і накинути щось на плечі, інакше її потім важко буде змивати зі шкіри.
* Не тримайте фарбу на волоссі довше, ніж зазначено в інструкції. При цьому колір стане набагато темнішим, що може розчарувати.
* Після фарбування волосся слід промити спочатку спеціальним шампунем, а потім бальзамом. Ці засоби надійно закріплять колір.
* Фарбу краще наносити на все волосся вже після пробного фарбування. Тобто нанести її на маленьке пасмо і подивитися, яким буде результат. Потім вже можна приступати до фарбування всієї голови.
* Перед фарбуванням волосся повинно бути чистим.
* Для тих, хто не хоче радикальних змін зовнішності при фарбуванні, професіонали рекомендують фарбувати волосся не більше, ніж на два тони світліше або темніше, від натурального кольору волосся. Це допоможе зберегти природний зовнішній вигляд.

Не сушити феном.

Якщо волосся пофарбоване, то використання фену краще уникнути, щоб воно не втратили свою еластичність.
Не мийте волосся шампунем відразу після фарбування. Коли все пофарбовано, додаткове використання шампуню змиє деяку кількість фарби, і результат буде не дуже вражаючим.

beautiful-hair-5

От і всі нехитрі поради для успішного фарбування волосся вдома. Не повторюйте чужих помилок і будьте завжди яскравими і красивими!


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено