Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧи фотогенічна ти? Фотогенічність людини і все про неї

Чи фотогенічна ти? Фотогенічність людини і все про неї

Постарайтеся згадати, чи є у вас фотографія, на якій ви подобаєтеся самі собі. Якщо так, то вам пощастило. Багато людей не може похвалитися вдалими портретами у своїй фотоколекції. Мало хто може сміливо говорити про свою виняткову фотогенічність.

 
Що криється за цим словом, і як воно співвідноситься з уявленнями про красу?

Виявляється, термін “фотогенічність” вперше виник в акторському середовищі і застосовувався до людей, що “виграють” на фотознімку в порівнянні з виглядом у реальному житті. Виразність і пропорційність рис обличчя є важливими, але далеко не головними факторами фотогенічності. Все залежить від вашого вміння подати себе в кадрі, вибрати правильну позу і, звичайно ж, майстерності фотографа. Досвідчений фотограф не просто робить портрет, а намагається осягнути внутрішній світ людини і передати той чи інший стан душі за допомогою статичного зображення. Спіймати невловимий момент думки, яскравої емоції або сильного почуття – ось до чого прагне професіонал, працюючи навіть з будь-якою пересічною моделлю.

2T7eCxR8XKM

І все ж чому враження від фотографії ніколи на сто відсотків не збігаються з відчуттями від об’єкта зйомки? Фотографія, на жаль, це невелике і плоске відтворення частинки реальності з дещо спотвореними контрастом і яскравістю. Картинка, вирвана з контексту запахів, звуків і попередніх подій, є лише недосконалою подобою реального світу. Нічого не поробиш, так вже влаштований людський мозок, що будь-яке зображення він сприймає в оточенні інших предметів.

badd4a8bd72467552d57436ddbde7c65_shutterstock_131868275

Фотографи, які прагнуть до вершин майстерності, воліють працювати з нефотогенічними об’єктами. У кожній рисі лиця такий фотограф намагається знайти відображення думок, переживань та емоцій людини. Завдання кожного професіонала — змусити об’єкт зйомки розслабитися, перестати боятися камери і дозволити внутрішнього світу вирватися назовні.

Вирушаючи на фотосесію, ретельно продумайте свій макіяж, зачіску та одяг.

beautiful_girls_01

– З особливою уважністю слід поставитися до макіяжу. Не захоплюйтеся блиском для губ і волосся. На фотографіях це виглядає безглуздо.

– Володарям круглих облич радять сідати перед об’єктивом впівоберта, а друге підборіддя можна сховати, якщо трохи нахилитися всім корпусом вперед.

– Для того, щоб зробити акцент на очі, використовуйте матові, не надто яскраві тони, темним можна підкреслити лише зовнішні кутики очей і вії.

– Не старайтесь зробити губи дуже чітко окресленими, пам’ятайте, що світла помада візуально збільшує губи, а темна — навпаки.

– Наносячи тональний крем на обличчя, не забудьте і про інші відкриті ділянки тіла. Погодьтеся, дивно виглядає, коли на фотографії обличчя і шия мають різні відтінки.

– Трохи змінити форму носа або підкреслити вилиці допоможуть рум’яна бежево-коричневої гами.

Професійний фотограф завжди підкаже вам найбільш вдалий для фотозйомки ракурс. Кожна зовнішність унікальна, і комусь пасує фотографуватися тільки в фас, а комусь тільки в профіль. Запам’ятайте, нефотогенічних людей не існує. Існують лише фотографи, не здатні відобразити вашу індивідуальність і виразність.

4136566_3


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено