Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКар’єристка, скромна дівчина чи фатальна жінка? Створюємо потрібний look за допомогою кольору

Кар’єристка, скромна дівчина чи фатальна жінка? Створюємо потрібний look за допомогою кольору

Перше враження, яке ми отримуємо від людини, – це колір. Він одразу створює думку про нього. Уявіть, що в кімнату заглянула жінка в яскраво-червоній сукні й одразу закрила двері. Через годину вона знову зазирнула, але вже в сірому вовняному костюмі. І хоча ви бачили її частки секунди, але, погодьтеся, відчуття від її образу будуть різними.

Якщо ви хочете перед кимось постати в потрібному світлі, то перше, про що варто задуматися – це колірна гамма. І тільки потім – фасон, матеріал, деталі і все інше.

Кар’єристка. Риси характеру, які треба підкреслити

Якщо ви хочете зробити кар’єру , зайняти високу посаду, то треба підкреслювати такі якості характеру, як рішучість, цілеспрямованість, організованість, відповідальність, ретельність і т.п.

Для створення цього образу вибирайте одяг, косметику , доповнення в спокійній, стриманій кольоровій гамі. Це зовсім не означає, що вам не можна носити яскраві кольори. Звичайно, можна, але тільки залиште їх для особистого життя. А в ситуаціях ділового спілкування дотримуйтеся спокійною, стриманою колірної гами.

173008_10831thumb650

Колірна гамма одягу

Коли ви будете купувати одяг, вибирайте моделі наступних тонів:
– Сірий;
– Синій;
– Блакитний;
– Бузковий;
– Бежевий;
– Коричневий;
– Оливковий;
– Білий;
– Чорний.

Щоб образ не був монотонним, використовуйте контрасти, протилежні по світлин, тобто поєднуйте світлі і темні тони.

Наприклад, комбінація червоного і чорного кольорів для даного образу не підходить. А ось поєднання чорного з білим – те, що треба! Також відмінно виглядатимуть поєднання блакитного з темно-синім, бежевого з шоколадно-коричневим, бузкового з мишачим.

Колірна гамма макіяжу

В офісі найкраще виглядає макіяж нейтральних тонів. Це не означає, що можна обходитися взагалі без нього. Ретельний макіяж необхідний, він додає образу пещені і доглянутість. Але вибирайте косметику натуральних тонів.

Кращі тони помади – бежевий, коричневий, ліловий.

Тіні повинні бути природних тонів. Те ж саме можна сказати про рум’янах і лаку для нігтів.

Скромна особа. Риси характеру, які треба підкреслити

Коли може знадобитися такий образ? Наприклад, коли ви вирушите знайомитися з майбутньою свекрухою, підете здавати звіт до контролюючих органів або вас запросять на співбесіду з працевлаштування в якості вчительки, виховательки, гувернантки і т.д.

Риси характеру, які треба підкреслити: м’якість, скромність, делікатність, поступливість, поступливість. Для створення цього образу використовуйте ніжну, делікатну колірну гамму.

173010_23012thumb650

Колірна гамма одягу

Вибираючи одяг для цього образу, віддайте перевагу наступним тонам:
– Рожевий;
– Блакитний;
– Бузковий;
– Сірий;
– Світло-зелений;
– Жовтий;
– Бежевий;
– Кремовий;
– Світло-кораловий.

Комбінуючи ці тони, уникайте дуже сильних контрастів. Якщо застосовуєте контрастні за кольором деталі, то вони повинні бути невеликими за розміром: пояс, комірець, браслет, шарфик. Колірна гамма вашого образу повинна бути трохи «слащавой».Наприклад, прекрасно буде виглядати світло-сіре трикотажне плаття з рожевим шарфом навколо шиї.

Колірна гамма макіяжу

Тут треба створити скромне, жіночне, що не викликає враження. Кращі тони помади – рожевий, кораловий, світло-бузковий, бежевий. Вітаються перламутрові відтінки.

Те ж саме можна сказати про рум’янах – вони повинні бути легкими, малопомітними.

Тіні для повік – світло-блакитні, світло-бузкові, бежеві, рожеві.

Фатальна жінка. Риси характеру, які треба підкреслити

Фатальними називають жінок, проти яких неможливо встояти. Це сексуальні особи, упевнені в собі, що вміють маніпулювати чоловіками.

Риси характеру, які треба підкреслити: непередбачуваність, сміливість, бажання бути в центрі уваги, вміння заінтриговувати оточуючих, ігнорування громадської думки.

Для створення такого образу використовуйте насичені, яскраві, драматичні кольору і контрастні поєднання.

173013_34030nothumb650

Колірна гамма одягу

Вибираючи одяг для створення цього образу, віддавайте перевагу наступні тони:

– Всі відтінки червоного, від яскраво-червоного до темно-вишневого;
– Всі відтінки фуксії, від цикламенового до глибокого малинового;
– Темно-синій;
– Глибокий зелений;
– Фіолетовий;
– Ліловий;
– Чорний.

Можете використовувати яскраві контрасти в образі. Наприклад, добре будуть виглядати поєднання яскраво-червоного з чорним, цикламенового – з глибоким темно-синім і т.п.

Колірна гамма макіяжу

Тона косметики – яскраві, насичені, глибокі. Застосування контрастів в макіяжі.

Як вибирати одяг

Спочатку визначитеся, який образ ви хочете створити. Тепер, коли ви підете в магазин купувати одяг, вам буде легше це зробити. Заходячи в магазин, відразу звертайте увагу на речі потрібної колірної гами, не витрачайте час на інші.

Отже, колір – це перше, що ми сприймаємо в людині. Правильно підібрана колірна гамма допоможе вам створити потрібний образ, щоб в очах оточуючих виглядати так, як ви бажаєте.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено