Підписуйтесь на оновлення у FB або VK3 найважливіших правила жіночності

3 найважливіших правила жіночності

У сучасному світі мускулинні якості цінуються в характері жінки, але не в її зовнішності. Якщо вам «пощастило» народитися з вольовим підборіддям або «пушком» над губою, доведеться постаратися, щоб приховати «помилки» природи, не вдаючись до пластичної хірургії.

1. Ліпимо фігуру
Трохи підправити V-подібний силует можна за допомогою вправ для зменшення талії і збільшення стегон. «Затягнути пасок» допоможе хула-хуп, нахили убік, повороти тулуба. Якщо відсутній велосипед, допоможуть регулярні присідання.

Згладять контраст між широкими плечима і вузькими стегнами пишні спідниці, брюки із заниженою, а сукні – із завищеною талією, а також верхній одяг вільного покрою.

2. Ховаємо підборіддя
Недосконалі форми обличчя, зокрема вольове підборіддя, вдало приховують всілякі «каскадні» стрижки, локони і кучерики. Вони не тільки відвернуть увагу від «вади», але й додадуть вашому образу нотку романтики.

3. Вуса нині не в моді
Оскільки найпоширеніша причина «вусиків» – гормональний збій, боротьбу з зайвою «рослинністю» над губою має сенс починати в кабінеті гінеколога-ендокринолога. Якщо лікування не привело до бажаного результату, волоссячко можна видалити або освітлити за допомогою спеціальних засобів для обличчя.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено