Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 несподіваних місць на тілі для нанесення парфуму

7 несподіваних місць на тілі для нанесення парфуму

Швидше за все, ти наносиш духи на зап’ястя і за вухами. Проте парфумерні експерти вважають, що це не найкращі місця для твого аромату.

Британський парфумер Рут Мастенброек вважає, що наносити дорогий аромат на зап’ястя – це все одно, що викидати гроші на вітер. Замість традиційних місць на тілі вона пропонує збризкувати духами наступні:

 

Пупок

Пупок випромінює багато тепла – жар тіла стимулює тривалі пахощі аромату. Крім того, пупок – це як маленька печерка, де твій парфум не зітре одягом.

Внутрішня поверхня стегон

Розпорошувати духи на ікри та стегна найкраще влітку, коли ти йдеш по вулиці з голими ногами – їх тертя буде збільшувати силу аромату.

Верхня частина вух

Прийнято вважати, що парфуми на мочках вух – це стійкий запах на весь день. Але професійні парфумери радять бризкати аромат на верхню частину вух, де шкіра жирніше, адже саме на жирній шкірі духи розкриваються найкраще.

Волосся

Спирт може висушити волосся, тому наноси духи на пасма слід максимально обережно. Краще зроби так: бризни на гребінець, а потім розчешися – так парфум розподілиться рівномірно і в безпечній для волосся концентрації.

history_parfum1Внутрішня поверхня ліктів

Протягом дня ти будеш весь час рухати руками, згинати й розгинати їх, а значить – стимулювати всі нові й нові хвилі приємного аромату.

Задня поверхня колін

Під колінами вени піднімаються близько до шкіри, отож вона там завжди тепла. Це ідеальне місце для нанесення парфуму влітку.

Щиколотки

Знову ж – взимку, коли ти носиш черевики або чоботи, бризкати парфуми на щиколотки немає особливого сенсу. Але влітку, коли ти ходиш в сандалях, ти будеш залишати позаду себе прекрасний шлейф аромату улюбленого парфуму.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено