Підписуйтесь на оновлення у FB або VKГоловні бюті-тренди 2017 року

Головні бюті-тренди 2017 року

Тижні моди ще попереду, але ми вже з’ясували у провідних візажистів, якими будуть 8 основних трендів року, що наступив. І вони класні!

1. Пухкі губи

Ти можеш не фарбувати вії, брови (так, це не жарт!), не наносити тон, але без помади або блиску – нікуди! Окремо підкреслимо: в моді саме пухкі, об’ємні губи, тому повертається тенденція робити їх візуально об’ємнішими за допомогою різних хитрощів.

2. Яскраві рум’яна

На зміну контурінгу приходить акцентування скул яскравими рум’янами. У пріоритеті – персикові відтінки, які можуть перегукуватися з кольором тіней для повік.

3. Підведення нижньої повіки

Нові smoky yes виглядають так: синій, сливовий або зелений олівець недбало розтушовується по нижній повіці.

пдводка

4. Матова помада

Не просто пухкі губи, а матові пухкі губи: при виборі між глянцевим і матовим фінішем помади роби однозначний вибір на користь останнього.

5. Дзеркальні нігті

Звичайно, класичний червоний лак ніколи не вийде з моди, як і нейтральний нюдовий, але хітом року стануть металізовані покриття.

зеркальыне6. Вузли і коси на маківці

Свіжа й актуальна тенденція в зачісках – розділяти волосся на верхню і нижню частину, верхню заплітати в коси або збирати в вузол, а нижню залишати в природному вигляді.

узлы

7. Природна текстура

Неважливо, в’ється у тебе волосся чи ні, його природний вигляд – прекрасний, стверджують стилісти. Остаточно і безповоротно з моди виходять нарочито акуратні завитки і бездоганно витягнуті пасма. Укладання може мати місце, але не повинне справляти враження, ніби ти провела 5 годин до дзеркалом.

8. Попільний блонд

Після річного тріумфу теплих відтінків блонда, від полуничного до бурштинового, в моду повернувся холодний підтон і попелясто-сиві відтінки.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено