Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 помилок при нанесенні тонального крему

7 помилок при нанесенні тонального крему

Навіть якщо чоловіки мало тямлять у макіяжі, але ЦІ помилки при нанесенні тонального засобу помітить навіть  неуважний кавалер. Не допускай їх!

1. Шия та обличчя різного кольору

Це типова «зимова» помилка: влітку ти наносиш тон і на шию, а взимку боїшся забруднити комір або шарф. Лайфхак: поступово знижуй щільність нанесення тону починаючи від середини щоки, а до підборіддя зведи його з відтінком шкіри. Тоді не нафарбована шия не виглядатиме дивно.

2. Крем забивається в пори

Особливо помітно на Т-зоні. Лайфхак: спочатку нанеси на цю область праймер, а потім – тональний засіб, але не розмазуючи його пензлем, а вбиваючи в шкіру за допомогою спонжа.

3. Тон не підходить до решти макіяжу

Якщо ти обрала матові тіні і помаду, не варто користуватися тоном із ефектом сяйва шкіри і навпаки. Тон повинен бути полотном, на який нанесено все інше, а не грати самостійну роль.

4. Тон і консилер занадто відрізняються

Тональний засіб, який просвічує крізь консилер, – це жах, жах, жах! Краще вибери більш темний коригуючий засіб або світліший крем, але не допускай різницю між ними більше, ніж в один тон.

5. Нанісши рум’яна, ти мастиш крем

Рідкісна, але катастрофічна помилка. Сподіваємося, ти ніколи не забуваєш про те, що рум’яна можна наносити пухнастим пензлем кабукі або блендером, але ніколи – спонжем і пальцями, якщо під ними вже лежить тон.

6. Ти не маскуєш лінію росту волосся

Тут можливі відразу 2 помилки: ти наносиш тон нижче лінії росту волосся, залишаючи смужку шкіри, яка тебе видає, або наносиш тон впритул до коренів, забруднивши їх, і знову виглядаєш не кращим чином. Рішення: нанеси на корені волосся тіні трохи темніше тону шкіри. Це згладить різницю між тональним кремом і природною шкірою під волоссям.

7. Ти використовуєш матову пудру

Не можна. Тільки для театрального гриму. У всіх інших випадках ти виглядаєш так, ніби посипана борошном.
Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено