Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПомилки при використанні гель-лаку, які знищують нігті

Помилки при використанні гель-лаку, які знищують нігті

Він стійкий, не вимагає сушки і як мінімум 2 тижні твої нігті будуть ідеальні. Але є деякі нюанси, про які краще знати заздалегідь!

Гель-лак може навіть стати лікуванням для твоїх нігтів: за рахунок того, що він повністю покриває нігтьові пластини і щільно «тримається» за їх верхній шар, він не дає нігтям кришитися і розшаровуватися. Але якщо ти будеш допускати помилки, про які ми розповімо нижче, нігті тобі «дякую» не скажуть.

Помилка № 1: Самостійно знімати гель-лак звичайним засобом

Багато цим грішать: беруть фольгу, звичайний засіб для зняття лаку, мочать розрізаний ватний диск, прикладають до нігтя, обертають фольгою і чекають 20 хвилин, тому що так само процес виглядає в салоні.

Запам’ятай: знімати гель-лак найкраще в салоні. В крайньому випадку купи спеціальний засіб для видалення гель-лаку і користуйся ним за інструкцією. І ні в якому разі не відскрібай залишки лаку металевої пилочкою!!!

Помилка № 2: Забувати про догляд за кутикулою

Чомусь укорінився міф про те, що олія для кутикули руйнує гель-лак, і багато дівчат відмовляються від догляду. Що відбувається? Гель-лак підсушує нігті, а відповідно, сохне і кутикула. Без належного догляду вона тріскається, починає наростати нерівними шматками і псує тобі всю картину.

Обов’язково слід наносити олію для кутикули щодня, гель-лаку ніщо не загрожує.

EzFlow_TrueGel_ibd_Gel_Polish_12Помилка № 3: «Підчіплювати» лак за краєчок

Якщо гель-лак трохи відійшов від нігтя, багато дівчат «стягують» за цей шматочок покриття цілком, і йдуть до майстра. Логіки в цьому дії небагато: якщо все одно йти до майстра, навіщо обдирати самостійно? А якщо до майстра йти не хочеться, навіщо взагалі обдирати? До чого це призводить: разом із лаком ти здираєш і верхній шар нігтьової пластини.

Отож, якщо у тебе відклеїлася невеликий шматочок лаку, приклей її назад, використовуючи клей для нігтів.

Помилка № 4: Сушити лак ультрафіолетовою лампою

Ультрафіолет шкодить і нігтям, і кутикулі, і шкірі рук в цілому, тому професійні салони давно відмовилися від ламп із ультрафіолетовим спектром випромінювання. Високий рівень варіант – LED-лампи. Переконайся, що твій майстер використовує саме їх!

лампаПомилка № 5: Виймати руки з лампи до сигналу

Це рідкісний випадок, але все ж буває і так: не чекаючи сигналу, дівчина витягує руку з лампи, тому що задзвонив телефон або прийшло повідомлення. Навіть секунда має значення: якщо ти хочеш, щоб гелеве покриття трималося стільки, скільки йому належить, і не псувало ніготь, то дуже  важливо повністю висушувати кожен шар.

Помилка № 6: Використовувати прострочений лак

Перш ніж почати процес, переконайся, що лак стояв на полиці з щільно закритою кришечкою і має відповідний термін придатності. Часто в салонах лаки стоять відкритими тижнями або ж використовуються після призначеного виробником терміну. Такі засоби і триматися будуть погано, і можуть пошкодити нігті.

Помилка № 7: Змішувати засоби різних виробників

Ніхто не зможе передбачити, як поведуться спаяні лампою база від одного бренду і кольорове покриття від іншого. Так що завжди стеж, чи однієї марки лаки майстер приготував для тебе.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено