Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк діють парфуми з феромонами

Як діють парфуми з феромонами

Ідея засобів із феромонами виглядає дуже багатообіцяюче: бризнула парфумами – і готово! Всі чоловіки у твоїх ніг. Чи так це насправді і чи діють духи з феромонами на протилежну стать?

Що таке феромони

Учені розрізняють чоловічі і жіночі феромони. Чоловічий, який діє на жінок, називається андростерон, а жіночий, які приваблює чоловіків – копулін. Копулін знаходиться у вагінальному секреті, і жінка вважається особливо сексуальної у період овуляції, оскільки в ці дні природне виділення копуліна досягає свого максимуму.

Виробники косметики і парфумерії активно використовують феромони для того, щоб ти могла залучати потенційних партнерів на несвідомому рівні. Але не все так просто. Якби подібні засоби були настільки ефективні, почався б повний хаос – ми б потрапили в світ, де правлять інстинкти на основі запахів.

На тварин, риб і комах (зокрема, метеликів) феромони дійсно дуже сильно впливають: за допомогою запахів вони можуть не тільки привернути увагу або відлякати партнера, а й навіть змінити стать (так роблять рибки мечоносці). Таким чином, вплив афродизіаків на поведінку і навіть фізіологію деяких видів тварин науково доведений. Чого не скажеш про людину.

феромониЯк діють феромони на чоловіків

Існує легенда про сліпого піаніста Джорджа Ширінга, який міг визначити привабливість жінки по запаху – йому досить було перебувати з нею в одній кімнаті.

Безумовно, запахи дуже сильно впливають на сприйняття один одного, і в деяких випадках дія парфумів із феромонами може бути ефективною. Але для цього має збігтися багато чинників, адже універсального феромону, яких здатен привабити будь-якого представника протилежної статі, поки не існує. Це не означає, що треба повністю розчаруватися в косметиці з афродизіаками. Використовуй її як допоміжний засіб для пошуку чоловіка твоєї мрії, зайвим не буде.

Щоб дізнатися, чи діють парфуми з феромонами, тобі залишається тільки спробувати їх самій. У будь-якому випадку, косметика і парфумерія з афродизіаками подарує тобі впевненість у собі. А це, в свою чергу, точно підвищить твою привабливість, зробить тебе більш відкритою і активною на побаченні.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено