Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 помилок при нанесенні рум’ян

6 помилок при нанесенні рум’ян

Рум’яна можуть надати твоєму обличчю свіжого і відпочило вигляду, а можуть все зіпсувати. Чи не робиш ти цих популярних помилок?

1. Ти наносиш їх занадто густо

У даному випадку краще «недо-», ніж «пере-». Якщо тобі здається, що вилиці недостатньо підкреслені, ти завжди зможеш нанести ще один шар рум’ян. А ось змивати весь макіяж і починати спочатку – набагато проблематичніше.

2. Ти наносиш їх не туди

Найпростіший спосіб запам’ятати, куди треба наносити рум’яна: посміхнись щосили. Вийде моторошний оскал, він-но то нам і потрібен. Накладай рум’яна на виступаючі частини щік, так звані «яблучка», а потім проведи кистю по контуру обличчя.

3. Ти не розтушувала

Навіть якщо ти наносиш рум’яна спеціальною кистю, не забудь пройтися по вилиць спонжем або просто пальцями. У рум’ян не повинно бути чіткої межі, це виглядає дуже неприродно.

4. Ти обрала не ту текстуру

Якщо у тебе жирна шкіра, вибирай гелеві рум’яна або рум’яна в стиках: при якісному розтушовуванні вони будуть виглядати максимально природно. А ось для сухої шкіри ці текстури підходять менше, і краще обирати або кремові рум’яна, або компактні.

румяна5. Ти взяла не ту кисть

На жаль, кисть, яка додається до рум’ян, зазвичай не підходить для їх нанесення і розтушовування. Правильна кисть – велика, пухнаста, з довгим ворсом.

6. Ти обрала не той колір

Твій ідеальний колір рум’ян повинен збігатися з природним рум’янцем, який видає твоя шкіра. Найпростіший спосіб – потерти щоки долонями і підібрати відтінок максимально близький до того тону, який має шкіра. Так, і запам’ятай: коричневого і морквяного рум’янцю не буває.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено