Підписуйтесь на оновлення у FB або VKБ’юті-тренд: ефект зацілованих губ

Б’юті-тренд: ефект зацілованих губ

Ефект зацілованих губ – тренд не те щоб новий. У минулому році такий макіяж був також актуальним, і легко пояснити чому: навесні, і особливо влітку, коли спекотно, наносити щільну помаду зовсім не хочеться, а легке і за кольором, і за консистенцією, покриття – як раз те що потрібно.

Техніка макіяжу з ефектом зацілованих губ – це як омбре, тільки навпаки: колір стає яскравішим ближче до центру губ, а по краях майже непомітний і трохи розмазаний. Виглядає це так, ніби ви, поспішаючи, перед виходом з дому просто взяли і нанесли помаду кінчиками пальців.

Утім, так воно і є. Один із варіантів створення такого макіяжу як раз і полягає в тому, щоб пальцем (або пензликом, але акуратно, щоб не переборщити) нанести трохи помади в центр, розтягуючи її до країв. Зверху можна додати краплю блиску.

Ефект зацілованих губ можна створити і іншим способом: взяти дві помади схожих відтінків (одну темнішу, іншу світлішу). Більш світлий відтінок нанести по краям, промокнув надлишки серветкою, темніший – в центр, розтушувати два кольори, кілька разів стиснувши і розімкнувши губи і, знову ж таки, прибрати зайву помаду серветкою. Ще один варіант – використовувати не губну помаду, а тінт для губ, який дасть не яскравий колір.

зацелованніе

азцелованніе 1

Як ви вже зрозуміли, акцент варто зробити на центрі губ, а наносити засіб кінчиками пальців. І ніякого олівця!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено