Підписуйтесь на оновлення у FB або VKБ’юті-тренд: блакитні і сині тіні

Б’юті-тренд: блакитні і сині тіні

Рано чи пізно все повертається в моду. І мова йде не тільки про одяг, але і про тенденції в макіяжі. Слідом за поверненням стилю 90-х років в наші гардероби, б’юті-засоби того часу також повернулися до нас у косметички. Наприклад, макіяж очей в блакитних і синіх відтінках – один із головних трендів сезону весна-літо-2016.

Так-так, рано ви списали тіні блакитних, синіх, ультрамаринових квітів із рахунків. Тепер це зовсім не моветон, навпаки, головна ознака обізнаності про основні б’юті-течії. Обирайте яскраві, насичені, навіть неонові відтінки синього і блакитного. У хід йдуть не тільки тіні, але олівці і лайнери для повік.

Способів створити макіяж у модних кольорах кілька. Один із варіантів – намалювати стрілки яскраво-синім олівцем або лайнером. Причому лінію провести можна (і навіть потрібно) не тільки на верхній рухомій повіці, але і на нижній  (або тільки на нижній, якщо форма очей дозволяє) – вийде трохи футуристично і яскраво.

Блакитний і синій вам не страшні? Тоді озброюйтеся тінями: сміливо наносьте їх на рухому верхню і нижню повіки. Але врахуйте, такий спосіб не для новачків – невірний рух і замість ультрамодного макіяжу ви отримаєте сині кола.

тени 2

тени 3

Головне – пам’ятайте, що акцент у макіяжі повинен бути тільки один, так що якщо ви зважилися на використання б’юті-засобів для очей яскравих кольорів, то вирівняйте тон, але в цілому обличчя залиште недоторканим.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено