Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПравила манікюру для коротких нігтів

Правила манікюру для коротких нігтів

Більшість із нас носять короткі нігті  це і зручно, і модно. Проте, існує кілька правил манікюру для скромної довжини – ми радимо їх дотримуватися.

1. Червоний лак – наше все

На коротких нігтях червоний лак виглядає найкраще – це класичний варіант манікюру, який буде доречним завжди і скрізь. Але тільки не для власниць довгих нігтів – дуже великий ризик виглядати вульгарно.

2. Ніяких горизонтальних смужок

Графічний манікюр у тренді і непогано виглядає на коротких нігтях, але єдине, чого тобі слід уникати – це горизонтальні смуги. Вони «ріжуть» ніготь, створюючи враження, що нігтьова пластина витягнута не в довжину, а в ширину.

смужки3. Не роби френч

Намагатися «зобразити» френч на коротких нігтях – заняття невдячне, ти тільки візуально вкоротиш нігтьову пластину, що виглядає не дуже привабливо. Френч доречний лише в тому випадку, якщо ніготь хоча б трохи виходить за палець. Якщо ж тобі так хочеться якогось дизайну, то зроби краще місячний манікюр або зворотний френч – це ще й модно!

4. Уникай світлих відтінків

На дуже коротких нігтях світлі відтінки можуть виглядати непривабливо – вони мають властивість «з’їдати» простір, нігті здаватимуться зовсім маленькими. Так що краще спочатку трохи відрости, а потім вже крась нігті в білий або пастельні тони. Зате темні відтінки, навпаки, дуже ефектно виглядають саме на коротких нігтях.

светлых оттенков5. Дозволь собі блискітки

Зате блискітки і гліттер нам використовувати можна, і навіть потрібно! На довгих нігтях це сяйво і мерехтіння просто жахливе, а ось власницям коротких варто частіше експериментувати з модною тенденцією – виглядає свіжо і зовсім не нудно.

6.Відсувай кутикулу
Не обрізний манікюр – це чудово, але пам’ятай, що кутикула – це зайвий міліметр довжини, який для коротких нігтів дуже критичний.

отодвигай кутикулуЯкщо ти прихильниця європейського манікюру, то стеж за тим, щоб кутикула завжди була відсунута, і користуйся маслом.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено