Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк підводити нижню повіку: 5 типових помилок

Як підводити нижню повіку: 5 типових помилок

Візуально збільшити очі і зробити їх більш виразними – основне завдання будь-якого макіяжу. У звичайному житті багато дівчат фарбуються, підкреслюючи не тільки верхню, а й нижню повіку. А ось це вже ризик! Із нижньою повікою справляються далеко не всі, деякі і зовсім геть «вбивають» свій образ цим прийомом.

Ми попросили візажиста марки Seventeen розповісти і показати, як зробити гармонійний макіяж, підкресливши нижню повіку.

Фешн-блогер Анастасія Дзуцатті хоче зробити очі візуально більшими за допомогою макіяжу, але з підведенням нижньої повіки вона все ще «на ви»: макіяж, зроблений нею, був далеким від ідеалу. Дивимося і виправляємо помилки!

Помилка № 1: неправильна підводка нижньої повіки

Головна помилка моделі в тому, що вона використовує олівець, а не тіні, коли фарбує нижню повіку. Якщо ми хочемо її виділити, олівець – не найкращий інструмент. Коли ми робимо це саме тінями, є можливість використовувати кілька відтінків, створити якийсь градієнт кольору і світлотіні. Крім того, олівець неможливо так красиво розтушувати як тіні.

Наша героїня нафарбувала очі так, що зовнішній куточок злегка опустився вниз, а цього ми завжди уникаємо в макіяжі! Я, навпаки, за допомогою розтушовування тіней підняла куточок вгору.

веко

Помилка № 2: відсутність тіней на верхній повіці і вибір кольору

Для макіяжу очей модель обрала чорний олівець, це виглядає агресивно, особливо на нижній повіці. Якщо вже хочеться темних відтінків, то краще обрати коричневий.

Також я б не рекомендувала фарбувати нижню повіку і ігнорувати верхню: наша героїня зробила на ній лише тонку підводку. Але запам’ятайте правило денного макіяжу: якщо ви виділяєте нижню повіку, то стільки ж уваги потрібно приділити і верхній. Я просто нанесла такі ж коричневі матові тіні і добре їх розтушувала в зовнішньому куточку ока догори.

Помилка № 3: відтінок брів

Для корекції брів я обираю сухі засоби, наприклад, тіні. Наша модель використовувала олівець, в цілому вийшло непогано, але не ідеально. Залишилися не профарбовані прогалини, крім того, не вистачило насиченості кольору. В даному випадку я б радила обирати більш теплий відтінок для коригування брів.

веко 1

Помилка № 4: неправильна корекція вилиць

Ми всі хочемо домогтися ефекту красиво окреслених вилиць. Модель в цілому правильно нанесла коректор під виступаючу частину вилиць, проте розтушовування не вистачає: потрібно робити його більш ретельно.

Окрім того, вона зовсім забуває про корекцію кольору обличчя. І тут нам потрібні рум’яна! Як нанести правильно? Просто посміхніться і пройдіться кистю по виступаючим яблучках щік.

Помилка № 5: нанесення помади

Я обрала той же колір, що і Настя, але не стала ігнорувати контур. Він не завжди обов’язковий, але якщо говорити про тренди – зараз у моді градієнт. Тому я обвела губи олівцем на один тон темнішим від помади, потім нанесла основний відтінок, і у нас вийшов плавний перехід від більш темного до світлого. Цей прийом зробив губи ще більш об’ємними!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено