Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зробити так, щоб парфум тримався довше?

Як зробити так, щоб парфум тримався довше?

Якщо улюблений аромат здається нестійким, не гріши на сам парфум – можливо, справа зовсім не в його якості, а в тому, що ти неправильно ним користуєшся. Саме тому ми вирішили розкрити тобі 7 лайфхаків, які допоможуть продовжити життя приємному запаху.

Ця проблема особливо актуальна, якщо ти прихильниця дорогою парфумерії, але не можеш собі дозволити купувати улюблені парфуми кожного місяця. Щоб скоротити витрату і зробити духи більш стійкими, просто дотримуйся кількох правил.

Нанеси аромат одразу після душу

Візьми за правило одразу після душу наносити на шкіру кілька крапель парфуму. Справа в тому, що саме в цей момент, коли шкіра ще розпарена і волога, аромат «прилипає» до неї найкраще. Тому не пожалій зробити пару «пшиків», коли виходиш із ванни, –легкий шлейф протримається протягом усього дня. А перед виходом з дому можеш вже більш ґрунтовно оновити аромат.

Зволожуй шкіру

Найбільш груба помилка – наносити аромат на суху шкіру, яка в підсумку буде утримувати запах. В ідеалі – користуйся зволожуючим лосьйоном для тіла з тим же ароматом, що і твій парфум. Якщо ж такого немає, то зупинись на кремі з найлегшою від душкою або зовсім без неї. Зволожена шкіра краще приймає духи, і вони будуть триматися до 2-3 разів довше.

увлажняет кожуВикористовуй вазелін

Вазелін уміє чудово утримувати запахи. Весь секрет у жирній основі, яка не дає аромату вивітрюватися. Трохи вазеліну нанеси на зап’ястя, шию і за вуха і збризни парфумом ці місця. Ось побачиш, ввечері флер залишиться при тобі!

Не розтирай парфум

Найпоширеніша помилка, яку роблять багато дівчат, – розпорошити парфум, наприклад, на шию, і злегка потерти. Таким чином ти тільки допоможеш аромату швидше вивітритися! Щоб правильно нанести духи і продовжити запаху життя, розпорошувати парфуми на відстані 25-30 сантиметрів від шкіри, зроби кілька натискань і дай аромату самостійно «осісти».

наносит парфумВибирай правильні місця

Найкраще духи тримаються і виділяють аромат на тих місцях тіла, де температура трохи вище через розташування кровоносних судин. Аромат довше залишається на зап’ястях, за вухами, біля основи горла, на скронях, на ліктьових згинах, а також позаду колінних згинів.

Не забудь про волосся

Є розхожа думка, що на волосся не можна наносити парфум, оскільки спирт, який міститься в ньому, пошкоджує і сушить нашу шевелюру. Якщо ти теж в це віриш, то поспішаємо переконати – шкода від подібного методу дуже сильно перебільшена. Твоє волосся страждає набагато менше, ніж коли ти виходиш на сонце без SPF-захисту або, наприклад, укладаєш його за допомогою плойки. А ось утримувати запахи волосся вміє!

на волоси

Обирай більш стійкі композиції

Стійкість аромату залежить не тільки від правильного нанесення, але і від інгредієнтів. На жаль, але деякі компоненти, навіть найдорожчі, мають властивість вивітрюватися швидше. Це, наприклад, квіткові, морські і деякі фруктові ноти. А ось найстійкішими вважаються мускусні, деревні і шипрові аромати.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено