Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКраїна маразму: Ікона Путіна замироточила

Країна маразму: Ікона Путіна замироточила

У Нижньогородській області оновилася і замироточила ікона Володимира Путіна, а також його освячений портрет.

Про це повідомляється на офіційному сайті храму секти членів Пресвятої Богородиці, яка «воскрешає Русь», де знаходяться ікона і портрет, пише Регнум.Ру.
Члени громади давно поклоняються цій іконі. Глава громади матінка Фотінія (в світі Світлана Фролова) впевнена, що в одному зі своїх минулих життів Путін був князем Володимиром, хрестив Русь, а тепер йому «належить заново охрестити нашу язичницьку країну». Раніше Фотинія запевняла, що в одному з минулих життів Путін був ще й апостолом Павлом і в неї з президентом давній духовний зв’язок.

Фролова купила свою майбутню обитель кілька років тому. У ній вона прописана під своїм мирським ім’ям. До цього майбутня матуся Фотинія працювала директором торгово-закупівельної бази Горьковської залізниці, в 1996 році вона була засуджена за шахрайство і провела у в’язниці 1,5 року. Повернувшись з ув’язнення і організувавши секту, вона купила двоповерховий будинок у селищі Велика Єльня і здійснює обряди у себе вдома, стверджуючи, що є сестрою Ісуса Христа і позиціонує себе, як «втілення бога на землі».
У нижегородській єпархії вважають, що Фотинія не є православною, а її так зване священнослужіння ніякого відношення до Російської Православної Церкви не має. На думку єпархії, цю діяльність можна назвати не інакше як сектантською. Місцеві жителі вимагали виселити Фролову, однак влада не побачила для цього законних підстав.

ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено