Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 чоловічих якостей, які дуже подобаються жінкам: смішні факти

10 чоловічих якостей, які дуже подобаються жінкам: смішні факти

Кажуть, що ми весь час ображаємо чоловіків. Неправда! Чоловіків ми любимо. дуже. Але ми ж не винні, що вони часом поводяться, як дурні?

Ось, наприклад, почитали ми один форум, де чоловіки діляться секретами спокушання жінок. Хлопчики, ви нас вибачте, звичайно, але ні чорта ви в цьому не тямите. Гаразд, ми не жадібні. Ось вам список з 10 речей, які дійсно нас заводять.

ФОТО: SHUTTERSTOCK

Розум

Починаємо з банальностей. З іншого боку, розумний чоловік може спокійно лисіти, товстіти і старіти – і нічого йому за це не буде. У тому сенсі, що як заводив – так і буде заводити. Бідненький. Ніякої йому стабільності і тихого життя на пенсії, завжди потрібно відбиватися від заведених дівиць. Як добре, що справді розумний чоловік – вид зникаючий. Червонокнижний, фактично.

Почуття гумору

Так. Ми хочемо реготати. Нам просто здається, що чоловік, з яким весело ніколи не зробить нам нічого поганого. Помиляємося, звичайно. Але все одно заводимося.

Сталеві яйця

ФОТО: SHUTTERSTOCK

І залізобетонне це саме. Ну, загалом, коли чоловік веде машину по нічній трасі (і порушує швидкісний режим, звичайно), а з лісу раптом вибігає лось, чоловік повинен мовчки вирулювати. А потім нехай скаже щось у дусі «Ти бачила, бачила? У нього ж роги!Взагалі-то в травні вони тільки рости починають, ти знала? ». А якщо замість цього чоловік верещить, матюкається і стогне про те, що ви дивом вижили тільки що – то він сам собі лось, знаєте. Просто лось.

Запах

Це справа на любителя, тут кому кавун, а кому свинячий хрящик. Але якщо у чоловіка немає власного впізнаваного запаху (ні, не запаху міцних стоячих шкарпеток), то нічого йому і не світить. Так що різноманітність парфумерної промисловості – це все розводка для лохів. Хіба що байкери можуть хоч щодня міняти парфум – від них все одно несе тільки шкірою, бензином, віскі і тютюном. Тому пішки вони і не ходять. Розтерзали б.

Галантність

Подейкують, галантністю можна підкорити будь-яку, якщо вона не феміністка, звичайно.Безбожно брешуть! Це про життя, а не про секс. А про секс маємо сказати наступне: чим природніше у чоловіка виходить за нами доглядати, тим швидше ми танемо. А от якщо він вимучує з себе всі ці «подати руку», «подати пальто», «відкрити двері» – ми підозрюємо, що і всі інші знаки уваги він теж буде вимучувати, включаючи постільні. Ну його нафіг, тут і правда простіше назватися радикальною феміністкою. Ну, з тих, що не за рівні права, а за всесвітній матріархат. Нехай сам відвалить.

Уміння грати з дітьми

ФОТО: SHUTTERSTOCK

Так, ми – тварини. Самки, які вибирають собі того самця, який не пожере потомство з тієї простої причини, що вранці не з тієї лапи встав. Ну, або кліщ його у хвіст вкусив. Ми хочемо самця, який про потомство буде піклуватися. Який це вміє. Ну і що, що нам самим це потомство нафіг не потрібно тут і зараз? Механізм працює. Не вірите? Попросіть якусь відчайдушну кокетку спокусити тренера дитячої спортивної секції. Він заплаче і замкнеться в комірчині зі швабрами. Чесне слово.

І вміння самому ставати дитиною

Коли це потрібно, звичайно. Якщо чоловік не здатний сам приготувати собі їжу – це не заводить зовсім. І якщо він після роботи відкриває пляшку пива і переглядає третій сезон «Черепашок-ніндзя» – теж мимо. А от якщо цей великий-великий дядько своїми великими-великими руками бере маленьке цуценя і каже «Ух ти, СОБАКА! Підемо до мене жити, собака? »- Ох. Це так мило.

Чоловічі іграшки

ФОТО: SHUTTERSTOCK

Всі ці дрилі, сокири, рушниці, моторні човни та інший непотріб, який ми ненавидимо.Ненавидимо, коли воно лежить мертвим вантажем. А коли чоловік всім цим користується – ми готові дивитися годинами. Якщо, звичайно, він цим дійсно вміє користуватися. Робить це красиво і з задоволенням. А  не проклинає всіх і все.

Щедрість

Так, ми меркантильні тварини, нам від усіх вас треба тільки одного. Всі, хто зараз так подумав, можуть більш не турбуватися. Ви нас не заводите, бе-бе-бе.

Терпіння

Це коли ми говоримо «Ой, все» – а він з цим погоджується. Незрозуміло, як таке можна терпіти. А все незрозуміле нас, як відомо, тягне зі страшною силою.
А, ось ще що: щетина, м’язовий рельєф і недбало розстебнута сорочка – обов’язкові. У тому випадку, якщо з першими десятьма пунктами якось не склалося.

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено