Підписуйтесь на оновлення у FB або VKА який у вас психологічний тип особистості: веселі факти

А який у вас психологічний тип особистості: веселі факти

У кожної здорової людини є психологічний акцент. Якась випираюча риса особистості, яка дозволяє віднести її до одного з 11-ти типів акцентуації характеру.

Чим сильніший акцент – тим складніше розуміти співрозмовника, чим м’якший – тим зручніший громадянин для соціуму.

Гіпертензія. Що мені сніг, що мені спека, що мені дощик проливний …

Рот до вух, шнурки розв’язані, оптимізм періщить. У гіпертіма все «занадто». Занадто гарний настрій, занадто багато справ, занадто багато слів. Цей безжальний оптиміст вітає з днем ​​народження на місяць раніше і не в те число. Не ображайтеся, це все одно марно.

Циклоїд. Одні гори та пагорби …


Його життя – це низка зльотів і падінь. Злетів – перед нами справжній оптиміст з усіма своїми плюсами і мінусами. Упав – депресивний одиночка без почуття гумору, який лягає спати з бабусиною грілкою.

Лабільний тип. Куди вітер – туди дим


Настрій змінюється, як погода: з ранку похмуро, до обіду хмари роздуло, ввечері пішов дощ з підозрою на грозове попередження. Послідовність погодно-настроєвих змін довільна і часто залежить від одного руху брови начальника або улюбленої тещі.

Астено-невротичний тип. У вас вовчак

Цей дратівливий іпохондрик не виносить змагань та зміни планів. Він і з незначного приводу цикає зубом, а примусь його доводити свій професіоналізм – рознесе все і всіх. Правда, страшно втомиться від цього.

Сенситив. Добрий рак-відлюдник


Іноді соціопат, але частіше просто мізантроп. Все це не заважає йому бувати з сторонніми «таким милим»! Він щиро вважає, що люди зовсім не винні в тому, що докучають йому своїм існуванням, тому що він сам не досконалий. Все своє життя Сенситив займається самобичуванням і перфекціонізмом. Втім, без особливого успіху.

Психастенік. Наші плани найбільш заплановані


Хочете виховати психастеніка? Привчіть дитину до думки, що чекаєте від нього фантастичних звершень без права на помилку. Він буде не впевнений в собі і недовірливий, але при цьому схильний до поспішних рішень, про які потім шкодує. Умови вибору, навіть найбільш незначного, викликають у нього нервовий тік. Психоастенікам доводиться грати з життям довгу шахову партію: він намагається прораховувати два ходи вперед,  не звертаючи уваги на те, що вже програв хід назад.

Шизоїд. А ти такий холодний, як айсберг в океані …

Максимальна кількість його друзів – один. При високому інтелекті шизоїд – відморожений геній. При низькому – просто відморозок, який тягне в ліжко всіх без розбору, щоб зігрітися. Але його внутрішній холод не стає меншим від тертя тіл.

Епілептоід. Офісний біс


Його погляд важкий. Квіти в’януть в його тіні. Це не диявол, це епілептоід. Його життя – це мінне поле, де він сапер. Тільки цей сапер НЕ знешкоджує міни. Він шукає їх спеціально, щоб наступити самому. Навіщо? Щоб якккк рвонуло і «всіх цих» засипало. Відірваних ніжок, звичайно, не буде, але на душі буде легше.

Істероїд. Дивлюся в себе, як в дзеркало …


Цікавішої людини немає. Принаймні, він вважає саме так. Все його життя – театр, але інших акторів у своєму театрі істероїд не виносить. Щоденний бенефіс, оплески горілої яєчні, квіти біля підніжжя повітряних замків (інших він і не зводить) – і цей тип, мабуть, дозволить вам себе полюбити.

Нестійкий. З вовчої зграї


Він ненавидить контроль, але при цьому не здатний нести відповідальність за свої вчинки.Працювати буде тільки під загрозою покарання, а от добровільно, при можливості сидіти на шиї у родичів – ніколи. Колись нестійкий застряг в підлітковому віці і, як правило, так і сидить у ньому, наживаючи третю стадію алкоголізму.

Конформний. Особа групи

ФОТО: SHUTTERSTOCK

Звичайний громадянин. Практично образ збірний. Тримається за місце в своїй групі всіма кінцівками. Якщо група змінює світогляд, конформний змінюється за слідом нею. Головне, бути прийнятим «своїми». Впливаючи на значущу для нього групу, конформного можна розгойдати на люту підлість. Якщо навколо будуть посміхатися – він зробить бяку і не скривиться. «Свої» ж не можуть помилятися.

Резюме:
Всі ми – психи. І це дуже добре, інакше б людство давно померло від нудьги.

Фото: shutterstock.com


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено