Підписуйтесь на оновлення у FB або VK15 веселих причин, які допоможуть забути свою “безсмертну” любов

15 веселих причин, які допоможуть забути свою “безсмертну” любов

У вас пристрасть навіки (ну надовго точно!) І по-крупному. Але є, блін, парочка дрібниць … Ну ладно, десяток парочок … Дрібниці вони, звичайно. І не варто на них фокусуватися. Але як же, блін, вони дратують!

І справді, якщо сісти, вдихнути-видихнути і задуматися, то в якості причини для розлучення кожен з цих пунктів виглядає смішно. Дрібні вони. Зовсім-зовсім малюсінькі. Ну як крапельки … Чомусь на цьому місці згадується середньовічна тортура маленькими крапельками по кумполу. Так, думаєш, спокійно, спокійно. Я не збираюся, думаєш, через такі дурниці розлучатися. Я просто одного разу приб’ю тебе, любов моя !!!

1

Твоя любов – жайворонок. Вранці твоя пташка встає рано і починає працювати. Оглушливо гуркочучи посудом. Тобі по мізках, по мізках, по мізках.

2

Твоя любов в’є гніздечко. З простирадла та ковдри. І всього іншого, що потрапить під її неспокійні лапки. Гніздо на її половині дивана виходить капітальне. Глухарі сліпнуть від заздрощів.

3

Твоя любов – працьовита бджілка. Не відриваючись від монітора, гребе до комп’ютера нектар та іншу жратву, і обкладається нею. Гібрид бджілки і свинки, чудо селекції, в поліклініку для дослідів.

4

А як твоя любов якісно хлюпає носом! Коли у неї нежить, три поросяти ховаються у своєму будиночку, а вовк тікає вити на місяць. Хустки – для слабких духом, зрозуміло.

5

Твоя любов – киця. З симпатичною шовковистою шерсткою, яка так прикрашає раковину у ванній …

6

Твоя любов – рибка. З некволим розмахом плавців. Плескаючись в душі, залишає після себе озеро на підлозі.

7

Твоя любов відкрита світу. І всі дверцята шаф навколо гостинно розкриті.

8

Твоя любов не знає перешкод. Коли гучний голос любові репетує з далекої кімнати в кухню «А ти не знаєш, де мої та-а-апки?», Він з легкістю заглушає телевізор, пилосос і відкритий кран.

9

Твоя любов – гурман. Ні дня не може прожити без кави. Такий аромат стоїть. Довго стоїть … Переходячи в аромат кислої кавової гущі у раковині. І ці присохлі коричневі плями всюди так химерно розкидані.

10

Твоя любов – майже чарівник. Завжди залишає чашки на столі – це ж не тому, що лінь дотягнути важкий вантаж до посудомийної машини. В один прекрасний день вони перетворяться в прекрасних лебедів. Або ще в якусь чудову лабуду. Наприклад, в острівець чистого пеніциліну.

11

Твоя любов – естет. Влаштовує склади цінностей на стільцях і розвішує носочки на дверних ручках.

12

Твоя любов господарська і домовита. Періодично переховує твої речі. Це адже щоб злі вороги не знайшли, правда? Так зворушливо!

13

Твоя любов загадкова. Періодично вона вигукує «От чорт!» (Як варіант, може голосно реготати або тяжко зітхнути) – і на співчутливо-нервове «Ти чого?» Махає рукою: «Нічого, нічого». І дійсно, хто тут?

14

Твоя любов – екстрасенс. Автоматично киває, не слухаючи, що ти говориш. Серцем чує, не інакше! Правда, серце потім забуває передати інфу мозку. Але киває ж з почуттям.

15

Твоя любов несе світові світло. І метод такий геніально простий: не вимикати світло в туалеті!

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено