Підписуйтесь на оновлення у FB або VK13 смішних ознак того, що ти відьма

13 смішних ознак того, що ти відьма

 

Колись відьом визначали за досить безглуздим прикметами. За бородавкам і родимками, по тому, що скажуть особливо заздрісні сусіди, ну і по тому, тоне вона чи ні у воді у зв’язаному вигляді. На щастя, потонули не всі, і ми розповімо, як визначити, що у тебе є відьомський дар.

 1. Варто тобі задуматися про людину, як він (або вона) дзвонить або пише. А якщо ти кудись їдеш, то зовсім випадково зустрічаєш потрібну персону по дорозі.
 2. Якщо ти, задумавшись, пильно дивишся в спину перехожому, він може раптово впасти на рівному місці, і іноді вельми відчутно.
 3. Ти взагалі частенько опускаєш очі, тому що легко можеш змусити людину зніяковіти і відступити одним своїм поглядом. Знайомі кажуть, що він у тебе вбивчий.
 4. Твої бажання і навіть жарти часто збуваються. Аж до того, що варто тобі захотіти морозива, як ти знаходиш на землі двадцять гривень. Захотіла квітів? І тобі їх дарує випадковий перехожий. А якщо ти захочеш чогось поганого?Тоді гаси світло.
 5. Коли у тебе поганий настрій, кругом перегорають лампочки, часом по кілька за раз. А вже до комп’ютера або іншої складної техніки тобі краще взагалі не підходити.
 6. Тебе люблять коти і маленькі діти, навіть коли тобі зовсім не хочеться з ними возитися. А ще ти знаходиш взаєморозуміння з усякими моторошнуватими тварюками типу жаб, павучків або змій.
 7. У тебе “зелена” рука. Навіть якщо ти спеціально нічого не саджаєш, у тебе без кінця пускають коріння троянди або новорічні ялинки. (Вже про картоплю і не говоримо).
 8. Ти відчуваєш прихід повного місяця. Він тебе бадьорить і надихає. Як би це не було дивно, але ти швидше сова, ніж жайворонок.
 9. Людей поруч з тобою так і тягне на відвертість, навіть коли ти демонстративно не підтримуєш діалог. Тому ти зберігаєш безліч секретів, компромату і пліток. Колись ти напишеш такі мемуари, що всім мало не покажеться.
 10. Ти відчуваєш чужий біль, і душевний, і фізичний, і вмієш з ним працювати. Можливо, ти навчилася знімати зубний біль або головний, або всі друзі прохають тебе зробити їм масаж. Правда, ти після нього сама як вичавлена ганчірка.
 11. Ти точно знаєш, ким була в минулому житті. І впізнаєш своїх колишніх друзів і подруг з неї. Відмінні хлопці. Іноді ти опиняєшся в новому місці і розумієш, що знаєш усі входи і виходи, бо вже бувала тут колись, в попередньому втіленні.
 12. У тебе свої прикмети, своє приватне тлумачення снів і трактування гороскопів. Куди більш точні, ніж загальновідомі. І твої ворожіння збуваються так добре, що стає страшнувато.
 13. Ти знаєш, що дар – це відповідальність, і будь-яка влада має свою ціну.

Ну а про мітлу і кота ми вирішили не говорити. Втім, якщо їх немає – то заведи :) 

За матеріалами – pics.ru


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено