Підписуйтесь на оновлення у FB або VKБікрам-йога – обережно, гаряче!

Бікрам-йога – обережно, гаряче!

Напрямок Бікрам-йога з’явилося порівняно недавно, всього 40 років тому, і носить ім’я свого творця, індуса Бікрама Чоудхурі. Основна відмінність Бікрам-йоги в тому, що заняття проводяться в спеціальному класі, в якому підтримується постійна температура повітря 38-40 градусів і вологість близько 40%.

Що дуже логічно, адже йога народилася в Індії, де такі температурні умови є щоденною нормою. Розігріте тіло легше розтягується, знижується ризик травм під час виконання асан.

Бікрам-йога стартувала в Америці, швидко підкорила Європу і дісталася до Росії. Нам її підносять як поєднання йоги і сауни – ідеальний засіб для схуднення і Детокс. Всього 26 асан і 2 пранаями, швидкий темп протягом години з гаком – це і є Бікрам-йога.

Для занять Бікрам-йогою, або, як її у нас називають, гарячої йогою, потрібні килимок, рушник і мінімум тренувального одягу. Під час заняття з практикуючого в буквальному сенсі слова стікає сім потів, звичайний килимок швидко стає мокрим, тому на нього стелять рушник, який вбирає воду і перешкоджає ковзанню.

На що звернути увагу:

1. Вибір залу

Зараз майже в кожному великому місті є кілька студій з гарячою йогою. Для початку придивіться до кожної з них. Справа в тому, що ідеальний зал для гарячої йоги повинен бути виконаний з натуральних матеріалів – дерево, камінь, кераміка. Не підходять ламінат, пластикові вікна та рідкі шпалери на стінах – всі вони при нагріванні вище 30 градусів починають виділяти далеко не дружні людині речовини, наприклад, фенол.

Килимки мають бути каучукові, в іншому випадку всі заняття будете «насолоджуватися» ароматом гуми.
У кожній студії повинні бути душові, щоб ви могли освіжитися після тренування.

2. Стан вашого здоров’я

Так як цей напрям порівняно молоде і мало вивчене, рідкісна студія попереджає новачків про протипоказання. А вони є.

У першу чергу – проблеми з серцем і судинами. У гарячому приміщенні при виконанні силових навантажень серце більше перевантажується. Якщо вас і так мучить задишка, то гаряча йога, на жаль, не для вас.

До інших протипоказань відносяться запальні процеси репродуктивної сфери, непереносимість високих температур (часті теплові удари влітку), артрози, астма, діабет, жовчнокам’яна хвороба.

У зоні ризику практично всі люди після 40 років. Якщо до Бікрам-йоги у вас не було йогичеськой практики, то краще утриматися від відвідування гарячого залу зовсім.

3. Інструктор

Зовсім не важливо, яку саме йогу ви практикуєте, але завжди буде мати значення, хто її вам викладає. Основна вимога до будь-якого інструкторові – це розуміння будови тіла людини, м’язового корсету, а значить, вміння донести практикуючому коректне і безпечне виконання асан, пов’язаних з прогином хребта, скруток, стійок на голові й інших важливих моментів практики. Якщо після заняття ви відчуваєте біль у попереку, шийному відділі, у вас паморочиться голова, значить:
1. Ви погано слухали інструктора
2. Інструктор не пояснив вам, як правильно виконувати асану, або дав невірні вказівки.

Так чи інакше, але Бікрам-йога заслуговує на увагу. В Америці її прихильницями вже стали багато відомих жінки, такі, як Мадонна, Сальма Хайек, Демі Мур і Хайді Клум. В результаті правильної практики ви отримаєте не тільки гнучке тіло і розслаблений розум, але і сяючу пружну шкіру. Ефект сауни очищає її від токсинів, розігріта шкіра краще забезпечується кров’ю і, що важливо, вона завжди знаходиться в зволоженому стані.

Успіхів вам у йогичеськой практиці, навіть якщо вона занадто гаряча!


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено