Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк очистити зуби від нікотину: корисні поради

Як очистити зуби від нікотину: корисні поради

Наліт на зубах від нікотину з’являється при постійному або систематичному курінні. Колір нальоту – від світло-жовтого до темно-коричневого, залежно від кількості викурених сигарет.

Куріння є шкідливою звичкою, яка завдає шкоди зубам, шкірі , внутрішнім системам і органам людини. Під впливом нікотину відбувається руйнування дентину і швидке розмноження шкідливих бактерій у ротовій порожнині.

Відновлення кольору емалі на ранній стадії призводить до гарних результатів. Основними способами очищення зубів від нальоту є регулярний догляд за порожниною рота, застосування спеціальних відбілюючих паст та бальзамів для ополіскування після їжі, відвідування стоматологічного кабінету для усунення зубних захворювань.

При затверділому нальоті від нікотину можна застосовувати чистку зубів за допомогою питної соди або кухонної солі . Сода або сіль наноситься на зубну щітку з пастою, за рахунок чого ефективно видаляються наслідки куріння. Але такий спосіб не можна застосовувати частіше одно-двох разів на тиждень.

Також відбілюючим ефектом володіє перекис водню, який наноситься у вигляді примочок на 3-5 хвилин на поверхню зубів. Але іноді при зловживанні емаль набуває неприродний колір.

Курці переважно вибирають зубні щітки з жорсткою щетиною, так як вона здатна усунути наліт і надати зубам гарний зовнішній вигляд.

У звичний раціон харчування слід включити вживання моркви, яблук, кукурудзи в будь-якому вигляді, що сприяє легкому видаленню нальоту від нікотину в комплексі з чищенням зубів в домашніх умовах і відвідинами стоматолога двічі на рік.

Серед сучасних засобів по видаленню нальоту від нікотину найбільшим попитом користується ультразвуковий спосіб, який є повністю безболісним і нешкідливим для людського організму. Під час процедури відбувається обробка не тільки уражених нікотином зубів, але і слизової оболонки рота. Для отримання білосніжної усмішки можна провести полірування зубної емалі без її пошкодження.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено