Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зробити свій живіт привабливим: вправи для ідеального пресу

Як зробити свій живіт привабливим: вправи для ідеального пресу

Мрія кожної дівчини – це підтягнутий і пружний живіт. Однак ефект сам по собі не прийде. Тому виберіть найкращі для вас вправи, які будете виконувати регулярно, і ваш прес стане ідеальним.

2944_1323968513_2f434

Вправа 1

Початкове положення – ляжте на спину, зігніть коліна, руки розведіть.

Не кваплячись, піднімайте стегна. Тіло при цьому повинно здаватися прямою лінією від плечей до колін. Далі праве коліно притисніть до грудей, м’язи живота в цей час не розслабляйте. Зафіксуйте положення на кілька секунд, потім поставте ногу. Повторіть вправу, помінявши коліно.

Правильний підхід до даної вправи дозволить побачити результат через 10 днів.

Вправа 2

Початкове положення – прийміть жим лежачи, лікті зігніть. Тіло повинне виглядати як пряма лінія .

Обережно опускайте тіло вниз до тих пір, поки не відчуєте важкість у передпліччі. Постарайтеся сильніше напружити м’язи преса. Зафіксуйте положення на хвилину, потім розслабте м’язи секунд на 10. Стежте за тим, щоб тіло було прямим. Повторіть вправу 12 разів.

Вправа 3

Початкове положення – ляжте на правий бік, ноги витягніть, ліву руку зігніть на талії.

Поступово розгинайте праву руку, постарайтеся, щоб ваше тіло сформувало діагональну лінію. М’язи преса тримаєте в напрузі. Зафіксуйте положення на хвилину. На початковому етапі тренування можна почати з 30 секунд. Перейдіть у вихідне положення, розслабтеся. Виконайте вправу 12 разів.

Вправа 4

Початкове положення – підніміть тіло, спирайтеся на передпліччя (руки зігніть в ліктях) і пальці ніг.

Випряміть тіло. М’язи преса повинні бути в напруженому стані. Повільно перенесіть вагу тіла на праву сторону. Постарайтеся витягнути вперед ліву руку. Зафіксуйте положення на 15 секунд. Обережно поверніть руку назад і виконаєте вправу з правою рукою. Повторіть вправу по 12 разів з зміною рук. Не забувайте відпочивати між підходами.

Вправа 5

Початкове положення – ляжте на спину, зігніть коліна, руки розведіть.

Розпряміть праву ногу. Спираючись на ліву ногу і плечі, підніміть стегна і тулуб. Тіло повинне сформувати пряму діагональ. Зафіксуйте положення на 7 секунд. Поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу по 12 разів із зміною ніг. На наступних стадіях виконання вправи можете схрестити руки на грудях, це збільшить навантаження на прес .


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено