Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зробити розминку на робочому місці

Як зробити розминку на робочому місці

Британські дослідники з’ясували, що ж відбувається з людиною, яка змушена довго сидіти майже нерухомо. Виявляється, багатогодинне сидіння на робочому місці приводить до хронічних болів, що виникають через перенапруження або затискання певних груп м’язів. Щоб це не трапилось з вами, пропонуємо легкі врави, що можна робити просто в офісі.

1. Розминка для шиї
Встаньте або сядьте на стільці прямо. Прикладіть праве вухо до правого плеча так, щоб відчути легке напруження з лівого боку шиї. Розслабтеся і опустіть ліве плече. Потім покладіть праву руку на голову і злегка натисніть на неї. Потримайте протягом 30 секунд і відпустіть. Повторіть ті ж дії, починаючи з лівого вуха.
Порада: навіть неважка рутинна робота, напр., друкування, чинить тиск на хребет. Виконуйте розминку не менше одного разу вранці, після обіду і перед сном.

img_d01f04a31458834eef99c961f362ef19

2. Притиснення підборіддя до грудей
Опустіть голову і випніть підборіддя. Повільно поверніть його спочатку до лівого плеча, потім до правого. Повторіть рух 10 разів.
Порада: не робіть кругових рухів і не закидайте голову назад, це тисне на хребет.

3. Розминка плечей
Встаньте, або сядьте на стільці прямо, плечі опустіть вниз. Утримуйте голову і шию в одному положенні, повільно обертайте плечима вперед і назад, описуючи коло. Намагайтеся, щоб коло було якомога більшим, але не піднімайте плечі до вух. Зробіть по 10 кругових рухів в обох напрямках.

4. Розминка ніг
Сядьте зручно на стільці, покладіть праву щиколотку на ліве коліно. Повільно опишіть кругові рухи правою ногою 20 разів за годинниковою стрілкою і 20 раз проти. Повторіть те ж лівою ногою.

106093028_3925073_kaksoxranitzreniepriraboteskompyuteromqwesa_ru00

5. Розминка спини і грудей
Сядьте, або встаньте прямо, розставте руки в сторони, зігніть лікті, долоні вперед, пальці спрямовані до стелі. Утримуючи спину прямо, розводьте руки поки не відчуєте напругу в області грудей і плечей. Залишайтеся в такому положенні 30 секунд, після чого розслабтеся і повторіть руху лівою рукою.

6. Розминка передпліччя і рук
Витягніть праву руку перед собою, долоню вперед, пальці спрямовані до стелі. За допомогою лівої руки витягніть пальці і долоню правої назад, у напрямку до себе, так сильно, як тільки зможете. Утримуйте положення протягом 30 секунд, відпочиньте і повторіть ті ж дії, починаючи з лівої руки.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено