Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк швидко заснути?

Як швидко заснути?

Перевертатися, зітхати всю ніч, або ще гірше — страждати від безсоння … Кому таке сподобається?
Якщо все це вам знайоме не з чуток, Foka дає поради, які допоможуть повернути міцний нічний сон.

 
Завдяки щоденній процедурі поступового розслаблення скоро ви зможете засинати швидко і спокійно. Перед переходом в режим сну спробуйте здійснити одну або відразу декілька розслаблюючих процедур, щоб забезпечити собі безтурботну ніч.

Прийміть гарячу ванну
Вночі температура тіла зазвичай знижується, досягаючи нижньої межі о 4-5 годині ранку. Коли ви приймаєте гарячу ванну, температура підвищується, а різкий період охолодження, що наступає після цього, приносить довгоочікуване розслаблення. За 2 години до відходу до сну приймайте ванну протягом 20-30 хвилин. Якщо вам вдасться підняти температуру тіла на 2-3 градуси, різке наступне зниження допоможе вам міцно спати всю ніч. Душ також надає благотворний, хоча і не такий сильний вплив на організм.

1371329323_2012-10-08_115026

Встановіть світлорегулятор
Пізно ввечері організм починає виробляти хімічну речовину, мелатонін, який наганяє сон, але тільки у певному середовищі. Мелатонін – гормон темряви, при увімкненому світлі він не діє. Вже о 9-10 годині вечора приглушіть світло в кімнаті, і через деякий час ви відчуєте сонний настрій.

Витягніть піжаму
Ви допоможете організму швидше розпізнавати наближення часу сну, щовечора повторюючи однаковий порядок дій. Встановіть певний ритуал, який буде сигналізувати мозку перемикатися на сонний стан. Дістаньте піжаму, почистіть зуби, розчешіть волосся – такі повторювані дії благотворно впливають на сон.

00043942

Вимкніть електроніку
Можливо, вам здається, що вечірнє листування з друзями розслабляє, але насправді така звичка підвищує ймовірність нічного неспокою і безсоння. Увімкнений монітор або екран телевізора стимулюють роботу мозку, не даючи йому розслабитися. З наближенням часу сну поступово сповільнюйте роботу мозку заспокійливими діями, напр., читанням, тільки не в ліжку, а сидячи у зручному кріслі. Головне – не дивіться телевізор і не перевіряйте електронну пошту.

1315256572_7f8f87b6bf1d_www.nevsepic.com.ua

Одягніть шкарпетки
Якщо холодні ноги не дають вам заснути, особливо взимку, зігрійте їх, одягнувши теплі шкарпетки. Додатковий одяг під ковдрою допоможе поліпшити кровообіг кінцівок, завдяки чому ви швидше поринете в сон.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено