Підписуйтесь на оновлення у FB або VK4 правила візиту до гінеколога

4 правила візиту до гінеколога

Більшість жіночих недуг протікають безсимптомно і починаються непомітно. Давно не були на консультації? Пора запланувати візит на найближчий час. Графік має враховувати, що відвідувати гінеколога потрібно …
 
1. Обов’язково!
Навіть якщо вас нічого не турбує, або ж ви банально соромитеся ходити до жіночого лікаря – зрозумійте, що це зусилля варто того. Дуже велика кількість хвороб у дівчат проходить без симптомів (серед подібних недуг – рак, хламідіоз, уреаплазмоз і багато інших серйозних захворювань), і якщо не перевіритися вчасно, то можна “придбати” масу проблем зі здоров’ям.

2. Раз на рік
Починаючи з 18 років. Така рекомендація стосується всіх здорових представниць прекрасної статі, незалежно від регулярності інтимного життя і навіть за її відсутності.

3. На 7-12 день циклу
Не варто записуватися на прийом до «жіночого лікаря» на початку циклу. Справа в тому, що менструальна кров ускладнює процес огляду шийки матки, взяття клітин на аналіз для цитологічного обстеження. Одинадцятий-дванадцятий день циклу вважається найбільш оптимальним з точки зору оцінки репродуктивної функції.

Первый-поход-к-гинекологу

4. Через 1-2 тижні після закінчення прийому антибіотиків
Ліки можуть вплинути на баланс мікрофлори піхви і на результати аналізів.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено