Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПлаваємо і худнемо: 5 основних правил

Плаваємо і худнемо: 5 основних правил

Плавання – не найкращий спосіб схуднути, але приємний і актуальний: влітку хочеться на пляж, в холодну водичку, а думки про задушливий спортзал пригнічують. Відпочивати можна не тільки заради відпочинку, але і з деякою часткою користі: не тільки ніжитися під сонцем, але і калорії спалювати. Підтягувати фігуру, худнути. Поєднання приємного з корисним – чи не рай для жінки?

Але, пропливши пару метрів і закушуючи на березі бутербродом, не варто сподіватися на ефективне схуднення. Як же позбутися від зайвих кілограмів, плаваючи? Дотримуємося деяких правил на воді.

Прохолодна вода

282213

Пару слів про схуднення під час плавання – що, як і чому. У прохолодній воді організм використовує свої ресурси для відновлення температури, тому ви активно спалюєте калорії. Тут можна згадати про контрастний душ та його вплив на обмін речовин. Охолоджуємося помірно: різкі перепади температури негативно позначаються на серцевій діяльності. Після плавання не допускаємо перегрівання під сонцем.

Правильний раціон

swimming

Кількість спожитих калорій повинна бути меншою, ніж кількість спалюваних. Це головне правило схуднення, який би спосіб ми не використали. Після плавання зазвичай здається, що готовий «з’їсти слона», і це головна небезпека. На озеро найкраще з собою брати поживні фрукти, а не хліб з ковбасою – їжа повинна бути не калорійною, але поживною. Водні навантаження дуже втомлюють: втомлений організм не худне, а шукає сили для відбудови. Тому дотримуємося енергетичного балансу – щоб і сил вистачало, і худнулось.

Грамотні тренування

Australian Synchronised Swimming Team Announcement

Стрибнути з розгону в воду і плисти, куди очі дивляться, поки не втомишся – дитяча забава. Плавати потрібно грамотно, особливо якщо ми хочемо домогтися будь-якого ефекту. Насамперед розминаємося – на це піде п’ять хвилин. Потяглися, присіли, пострибали. Далі, хвилин 15, звикаємо до води – вільно плаваємо, лежимо на спині, стежимо за диханням. Після того, як тіло адаптувалося до нового середовища, починаємо тренування. Плавати можна в тому стилі, в якому подобається. Спочатку швидше, а під кінець знижуємо швидкість. Закінчити водне заняття можна лежачи на воді – нехай тіло відпочиває, нормалізується пульс. Оптимальна кількість подібних запливів – три рази на тиждень по 45 хвилин.

Бонуси

а

Стати стрункішою – це прекрасно, але згадаємо про здоров’я. Яка користь з плавання? По-перше, воно сприятливо впливає на спину і поставу. По-друге, знімає нервову і м’язову напругу. Важливе те, що під час плавання задіяні майже всі групи м’язів. Якщо поплескати себе по стегнах, перебуваючи у воді, то це буде відмінною антицеллюлитною процедурою.

Підсилюємо ефект плавання

frisbee-beach-girls-sand-16062011

Надмірно силувати себе не можна, скільки б там зайвого жиру не було. Не потрібно карати себе за раптово з’їдений шматочок шоколадки і присідати, поки ноги не оніміють. Якщо ми хочемо бути худими і красивими – ми повинні бути здоровими. Прогулянки на природі, бадмінтон і волейбол, походи в гори, плавання, пробіжка в парку – вибираємо і чергуємо. На озері можна пограти з друзями в футбол – гарний настрій — тільки плюс. Різноманітність і задоволення – запорука успіху у всьому.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено