Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВправи для спини, які можна виконувати просто на робочому місці

Вправи для спини, які можна виконувати просто на робочому місці

Відсутність спорту в нашому житті ми виправдовуємо найчастіше браком часу, або занадто щільним робочим графіком. Однак ми знайшли альтернативу, яка позбавить вас однієї з подібних відмовок. Зарядка, яку ми хочемо вам запропонувати, складається з простих вправ. Які дуже просто виконувати, не покидаючи робочого місця! Ці прості вправи допоможуть вам розтягнути м’язи, підтримувати їх у тонусі, а також дозволять вам забути про такої неприємності, як болі в спині.

Отже, розпочнемо!

1. Нахили в сторони
Сидячи на краю стільця, випрямте спину і намагайтеся тримати її в рівному положенні. Руки повинні лежати на колінах. Повільно згинайте спину, спочатку в лівий, а потім у правий бік. Плечі і таз не повинні брати участь у згинанні спини. По черзі повторюйте згинання, з боку в бік.

2. Скручування спини
Початкове положення залишається тим же, тільки обидві ноги при цьому повинні стояти на підлозі. Старайтеся, щоб при зігнутому положенні ніг коліна залишалися паралельні один одному. Закріпіть руки в замок за головою — і починайте повертати тулуб вправо і вліво. Повторіть вправу кілька разів.

3. Нахили вперед, сидячи
Сядьте на стілець рівно, щоб ваші ноги стояли на підлозі. Зімкніть коліна разом, і зробіть сильний нахил вперед, щоб торкнутися грудьми колін. Слідкуйте, щоб спина залишалася прямою, а не заокругленою. Щоб полегшити нахил, ви можете обхопити руками гомілки. Постарайтеся затриматися якомога довше в зігнутому положенні. Повторіть вправу ще кілька разів.

4. Прогинання попереку
Сидячи на краю стільця, тримайте спину рівно, а ноги поставте на підлогу. Руки скріпіть на потилиці. Постарайтеся прогнути спину в попереку якомога сильніше, дивлячись при цьому в стелю. Ви повинні відчути, як ваші шия, голова і плечі ніби йдуть назад, а поперек при цьому повинен максимально піти вперед. І так кілька разів.

5. Зведення лопаток
Сидячи в попередньому положенні на стільці, витягніть ваші руки вздовж тулуба. Не підводячи плечі, зведіть максимально близько одну до одної лопатки. В останній момент, коли ви зведете лопатки, зафіксуйте таке положення на кілька секунд, намагаючись при цьому витягнути плечі вперед. Така вправа дозволяє розтягнути плечовий пояс. Далі, не поспішаючи, зробіть кілька повторень.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено