Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 продуктів, які в жодному разі не можна їсти натщесерце

7 продуктів, які в жодному разі не можна їсти натщесерце

Чи замислювалися ви коли-небудь про продукти, які з’їдаєте першими з ранку? Вважаєте це справою смаку? Проте вчені дійшли висновку, що якщо знати які продукти не варто вживати натщесерце, можна уникнути безлічі хвороб! Про які продукти йдеться?

1. Цитрусові
Ці, безумовно, корисні фрукти, при вживанні їх натщесерце, можуть стати причиною появи алергії і навіть гастриту. Тому рекомендують все ж таки спочатку з’їсти за сніданком, наприклад, вівсянку, а вже потім пити цитрусові соки.

2. Банани
Банани містять велику кількість магнію, який так необхідний для роботи серцево-судинної системи. Вживши банан на голодний шлунок, ви можете спровокувати порушення кальцієво-магнієвого балансу.

3. Сирі овочі
Всі сирі овочі містять кислоти, а вони, в свою чергу, надавати дратівливий ефект на слизову оболонку порожнього шлунку. Тому, щоб уникнути виникнення гастриту або виразки шлунку, краще не їсти натщесерце овочі в сирому вигляді.

4. Солодке
Наша підшлункова залоза вранці прокидається поступово, разом з нами. І ще не в змозі відразу виробити велику кількість інсуліну. Тому, щоб не спровокувати, з ранку високий рівень цукру в крові, варто відмовитися від солодощів на голодний шлунок.

5. Йогурт
Так, йогурт теж потрапив до цього переліку! Але, на відміну від інших продуктів зі списку, від вживання йогурту натщесерце немає особливої ​​шкоди, але й користі теж. Вранці наш організм здатний самостійно справлятися, без йогуртових бактерій. Максимальну користь нашому організму принесе йогурт, якщо ми вживемо його через пару годин після пробудження.

6. Кава
Підбадьорливий і ароматний напій вранці воліють багато. Однак, кава робить подразнюючий ефект на слизову шлунка, провокуючи його до вироблення шлункового соку, що може призвести до виразки і гастриту.

7. Холодні напої
Щоб вранці поступово запустити наш травний тракт в роботу, необхідно випити щось тепле, найкраще склянку води. А холодними напоями ми можемо тільки зіпсувати роботу шлунка на весь день.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 5Написати свій коментар
  1. Прикольно

  2. А що тоді можна? Я більше нічого не їм)

  3. Воздух заражен, еда- сплошные Е шки, вот поэтому нельзя то, нельзя другое. А вот когда Творец готовил первый дом-сад для людей, он предоставил человеку пищу питательную, без нитратов. Именно это требовалось всему человечеству, для удовлетворения своей потребности в продуктах питания. Намерение Бога не изменилось. Задолго до наших дней Бог заверил, что только он посредством своего Царства, (правительства) возглавляемого Христом, удовлетворит все нужды людей. Он заменит человеческие правительства на Божье, и возвратит людям утерянные райские условия. Он искоренит бедность и устранит все конфликты. «Будет обилие хлеба на земле, на верху гор» (Псалом 66:7; 71:16). Чудеса, которые Бог совершил в прошлом, доказывают, что он может и хочет выполнить все свои обещания, и в ближайшем будущем. Подробности в Библии.

    • …где санитары??? срочно сюда! человек е….анулся!

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено