Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПерець допомагає швидко схуднути

Перець допомагає швидко схуднути

Треба швидко скинути пару кіло? Тоді, прислухайся до порад американських дієтологів. Вони рекомендують включити в свій раціон пекучий перець чилі.

Дієтологи провели цілий ряд досліджень і виявили, що завдяки пекучому компоненту перцю – капсаїцину в організмі виділяється величезна кількість енергії. Саме цей викид енергії, за словами експертів, сприяє окисленню жиру, посилює розпад жирових відкладень, а також прискорює процес метаболізму.

У медичному експерименті, який тривав 28 днів, взяли участь 34 добровольця, чоловіки і жінки, які бажають схуднути. Учасників розділили на дві групи. Добровольці з першої отримували щоденну дозу аналога капсаїцину, що міститься в перці, другої – таблетки-плацебо. Обидві групи дотримувалися низькокалорійної дієти.

Учені відзначили що, впродовж декількох годин після прийому їжі в учасників, які отримували дозу капсаїцину, витрата енергії була вдвічі більшою. Вони також встановили, що пекуча добавка збільшувала окислення жиру в організмі, витрачаючи його як паливо.

Згідно з науковими висновками, перець чилі підвищує ефективність низькокалорійних дієт і допомагає швидше розпрощатися з зайвими кілограмами.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено